Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aka je to diagnoza? Skleroza multiplex? Tetania?

Príspevok v téme: Aka je to diagnoza? Skleroza multiplex? Tetania?
arabelka

Chcela by som sa vas opytat ludia ci nemate skusenosti s takouto diagnozou. Pred dvoma tyzdnami mi vrobote prišlo zle. Strpli mi malicky a prstenniky na oboch rukach naplnila ma strasna uzkost, busilo mi srdce, z momentu na moment ma la chytili hnacky, musela som ist domov. Odvtedy presli dva tyzdne a v robote som este nebola. Neustale mam pocit mavcenia, ale len takeho slabulinkeho ako by daco liezlo a hned to zmizne, pichania v svaloch, svalove tiky. Prve dva dni sa mi zdalo ze mam slabu aj pravu ruku a nohu, nevladala som ani chodit, hned som sa zadychala. Postupne sa mi to zlepsilo, bola som aj par krat medzi ludmi, zasla na urady aj k lekaravi ale neustale ma trapi to mravcenie, svalove tiky po celom tele a obcas slabe brnenie. Vzdy ale na inom mieste, len chvilu a hned to prejde.A busenie srdca cele dni. Na neurologiu idem az v pondelok, strasne sa bojim z eby to mohla byt skleroza multiplex, vela som si o tom precitala na internete a som plna uzkosti. Nemate niekto skusenosti s podobnymi priznakmi?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aka je to diagnoza? Skleroza multiplex? Tetania? - Fórum - ZDRAVIE.sk