Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach a obava

Príspevok v téme: Strach a obava
02kika

Ahojte prosim vás o pomoc ,som s priateľom vyše 3 rokov,,,v poslednom obdobi mam strašný strach ze ho stratím ,ze ma nechá ,nájde si inú ,,,,stale chcem vedieť co robí kde je ,kedy príde ,,,,s kym si píše vola ,vserko chcem vedieť ,proste panikarim ,bojim sa ....viem ze to nieje normalne priznávam dostávam sa az do stavu zúrivosti ked mi nedvíha ,,,,on je ku mne zlatý pozorný ,miluje ma .....neviem preco mam take stavy ,,,v poslednom obdobi bolo na mna priveľa ,zomrela mi mama ,ostala som na vsetko sama,otec alkoholik ....mam pocit ze sa mi vsetko rúca ,mam pocit ze vsetko si vybijam tu zlosť na priateľovi ,skrz mojich problémov ! Co mam robiť,ako rozmýšľať?ako sa ukludnit?

kafe

neviem, modli sa, medituj, plívaj, chodievaj do hôr, na huby, zabehaj si... nájdi si to svoje čo ťa ukľudní.
Ako rozmýšľať? Napríklad tak, že nič netrvá večne a nech sa stane čokoľvek (aj keby ťa priateľ opustil), zvládneš to. Myslím, že si sa ešte poriadne nevysmútila za mamou, ešte to neprebolelo, preto máš takéto stavy. Strach a obavy ti NIKDY, nikdy nepomôžu predísť niečomu. Naopak, priťahujú to, čoho sa obávaš, napríklad tak, že sa správaš úplne nemožne (keď máš strach) a následkom tohosprávania viac už priateľa nepriťahuješ. Uvoľni sa trochu, zamestnaj hlavu i ruky niečím iným - plánuj si dovolenku, vyberaj nové tapety do záchodu... a pusti to z hlavy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach a obava - Fórum - ZDRAVIE.sk