Plastický chirurg - hladam dobreho/overeneho v Bratislave

BIBIANNA

Juraj Payer je taky 'Lubos Blaha' plastickej chirurgie. Jeho vzdelanie vysoko prevysuje jeho schopnosti. Ma atestacie a aj daco navyse, ale je to skor teoretik. Ked vam ukaze fotografie odoperovanych klientov vycuvate z ordinacie tak ako ja. Pri prvom stretnuti s pacientom byva naozaj prijemny, dokonca posobi extremne empaticky ale pri druhom uz menej alebo skor bez zaujmu.

dorothem28113

Mně dělal Payer výplně na tváři, 3 měsíce jsem vypadala jako zrůda, nikdy více!!!
Pokud chceš vypadat uměle, tak na to Payer stačí. Pokud ale dobře vyber si jiného plastického chirurga. Vyhledej si jeho profil na facebooku. má tam samé uměle vypadající prsa a rty a ten nos je fakt špatný.

KH80

@brandeisclinic - tvrdíte, že po zkažené operaci děláte bezplatnou reoperaci?! to by se ale váš chirurg Payer nesměl zatajovat!!!

trebik

"plasticky chirurg" Juraj Payer je hlavne necestny. vymysla si kde vsade a koho vsetkeho operoval, ale pravda je ze zvlada iba odsavanie tuku. pred operaciou chod urcite na konzultaciu k viacerym chirurgom a vyber si toho ktory ma preukazatelne vysledky, vela stastia

trumpetka

Yarka2015 , plastický chirurg Payer hlavně nemá vkus, pokud chceš liposukci, tak ok, ale operaci na tváři bych neriskovala

baluboba36

Pre Brandeis Clinic - Planujem svoju zlu skusenost spisat, aj s fotodokumentaciou, poslem vam link ked to bude online.

putrum16

Brandeisclinic - pozrela som si prilozene linky z vasho prispevku. Jeden ma doviedol k fotografiam velmi umelo vyzerajucich prs. Druhy, na FB stranku vasej kliniky, kde bolo znovu vela umelych prs a jeden nie velmi vydreny nos...