Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastický chirurg - hladam dobreho/overeneho v Bratislave

trumpetka

Yarka2015 , plastický chirurg Payer hlavně nemá vkus, pokud chceš liposukci, tak ok, ale operaci na tváři bych neriskovala

baluboba36

Pre Brandeis Clinic - Planujem svoju zlu skusenost spisat, aj s fotodokumentaciou, poslem vam link ked to bude online.

putrum16

Brandeisclinic - pozrela som si prilozene linky z vasho prispevku. Jeden ma doviedol k fotografiam velmi umelo vyzerajucich prs. Druhy, na FB stranku vasej kliniky, kde bolo znovu vela umelych prs a jeden nie velmi vydreny nos...

JUFOL4444

Yarkka2015, chirurg Juraj Payer nie je dobra volba. Kde iny spravi malu jazvu on 4x vacsiu. Payer mi vyberal znamienko na chrbte,1 x 2 mm, ale spravil jazvu dlhu 4 cm! Ked to videl chirurg v Ruzinovskej pytal sa ci mi operovali ladvinu.

Brandeis Clinic

Dobrý den,

děkujeme za projevený zájem o naši kliniku a služby pana doktora Payera.

Ukázky práce pana doktora Payera jsou je možné shlédnout například zde:
www.plasticka-chirurgie.info

Jak již bylo zmíněno, ukázky prací doktora Payera jsou k dispozici i na firemním profilu Brandeis Clinic, viz

www.facebook.com

Pan doktor Payer je zkušený plastický chirurg se skvělými výsledky, jako jediný v ČR má mezinárodně uznávaný certifikát FEBOPRAS.

Každý plastický chirurg má určité procento reklamací. V případě, že klient není z objektivních důvodů spokojen s výsledkem, dochází k reoperaci, jež je u seriózních klinik bezplatná.

@baluboba36 - kontaktovala byste nás prosím na office@brandeisclinic.cz s bližšími podrobnostmi ve věci Vaší nespokojenosti?

Předem děkujeme

Brandeis Clinic

mysuge

Najdi si raději jiného. Dr. Juraj Payer má průměrné výsledky. Řekla bych, že technicky možná dobře, ale esteticky nic moc. Viz stránky Brandeis Clinic na Facebooku, nosy divné, prsa nepřirozené

baluboba36

Ahoj, neodporucam z vlastnej skusenosti. Plasticky chirurg Juraj Payer vie rozpravat, ale vysledky su priemerne. Ak mas u neho konzultaciu, poziadaj ho aby Ti ukazal fotografie vysledkov svojich operacii, nebude ich mat vela a aj tie co ma, budu nie velmi vydarene. odporucam hladat skusenejsieho chirurga, vela statsia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastický chirurg - hladam dobreho/overeneho v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk