Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s nervami po operácii bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Problém s nervami po operácii bedrového kĺbu
Anka13

V decembri 2014 som absolvovala operáciu bedrového kĺbu. V januári 2015 to bola ďalšia operácia toho istého kĺbu a teraz v 6/2015 ďalšia. Teda za pol roka mi boli vykonané tri operácie, nakoľko ako sa vyjadril operatér - prvé dve operácie zlyhali. Veľmi si prajem aby už táto bola posledná- aby kĺb držal, lebo už som si strašne moc vytrpela.
Už pri operácii v decembri 2014 mi narušili nervus ischiadicus. Noha od kolena je úplne taká stŕpnutá, nehybná, nevládna a čo je ešte veľmi zlé v spodnej časti od členku neskutočne bolí. Lekár sa k nevydareným operáciám nevyjadruje a k tomu nervu iba toľko, že sa to stáva na celom svete a že mám byť trpezlivá. Ospravedlniť sa a vysvetliť mi môj zdravotný stav mu nič nehovorí.
Nechcela som sa iba sťažovať, ale ak má niekto podobný problém a má nejaké riešenie ako a či vôbec sa z toho dá dostať, alebo či je aspoň nejaká nádej budem veľmi rada keď sa ozve. (mám 59 rokov)

RNG

Na regeneraciu porusenyc nervovych izolacii je dobre brat DHA, 2 x 1 gram.
Nase vlastne virusy, co ma kazdy v tele, tiez napadaju myelin(okrem ineho) a vyvolavaju zapaly nervov a bolesti. Preto, a aj -pre ine odporucam si zvysovat viralnu imunitu. Ako na to najdes cez Google.sk uvedenim mojho nicka a slova herpes. Tam mam uvedenych plno doplnkov na zvysovanie viralnej imunity, treba ich brat viacero a casom obmienat.

Anka13

Problém je asi taký, že do nebolo dobre uchytené - napísal že operácie zlyhali - bolo to asi odfláknuté - neviem čo si mám o tom myslieť.

Shayleen

A aký bol vlastne problém tvoj organizmus nechce prijať protézu alebo ako? Však toľko op za sebou sa nečudujem že ako na to ste

Anka13

Iného operatéra riešiť nemôžem určite sa ma žiadny neujme, nakoľko túto poslednú operáciu mi prišiel robiť nejaký odborník z Anglicka- vzhľadom na veľmi komplikovaný prípad. Zabezpečil mi to ten môj ortopéd - tzv. jeden z najlepších na Slovensku.

Shayleen

Moja mama mala tiež túto OP v 11/14 a dnes už chodí bez barle a bolesti nemá. Síce u každého je to inak čo sa týka OP a bolesti a vydarená toho všetkého. Napr. U mňa robili artroskopiu mne tiež trafili nerv mala som bolesti čo sa nedalo vydržať ortopéd naordinoval elektro a masáž a prešlo ma to do dnes žiadne problémy. A čo keby ste vyhľadala iného ortopéda?

Anka13

rehabilitácie boli operatérom zakázané vzhľadom na vysunutý kĺb. Jedine na ten nerv som si kúpila elektrostimulátor, čo by malo pomôcť oživovať nerv a zároveň aj tlmiť bolesti. Bohužial účinky žiadne.
Po poslednej operácii teda od 6/2015 chodí ku mne domov rehabilitačná sestra. Opatrne cvičíme a pokračujeme v elektrostimulácii.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s nervami po operácii bedrového kĺbu - Fórum - ZDRAVIE.sk