Problém s nervami po operácii bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Problém s nervami po operácii bedrového kĺbu
Anka13

V decembri 2014 som absolvovala operáciu bedrového kĺbu. V januári 2015 to bola ďalšia operácia toho istého kĺbu a teraz v 6/2015 ďalšia. Teda za pol roka mi boli vykonané tri operácie, nakoľko ako sa vyjadril operatér - prvé dve operácie zlyhali. Veľmi si prajem aby už táto bola posledná- aby kĺb držal, lebo už som si strašne moc vytrpela.
Už pri operácii v decembri 2014 mi narušili nervus ischiadicus. Noha od kolena je úplne taká stŕpnutá, nehybná, nevládna a čo je ešte veľmi zlé v spodnej časti od členku neskutočne bolí. Lekár sa k nevydareným operáciám nevyjadruje a k tomu nervu iba toľko, že sa to stáva na celom svete a že mám byť trpezlivá. Ospravedlniť sa a vysvetliť mi môj zdravotný stav mu nič nehovorí.
Nechcela som sa iba sťažovať, ale ak má niekto podobný problém a má nejaké riešenie ako a či vôbec sa z toho dá dostať, alebo či je aspoň nejaká nádej budem veľmi rada keď sa ozve. (mám 59 rokov)

Anka13

robili mi výmenu endoprotézy a reimplantáciu acetabulu. V 12/2014 to bola moja už štvrtá operácia. Predtým mi robili TEP v roku 1995, 1998 a 2005. Hoci so si veľa vytrpela mám sa omnoho horšie. Som zúfalá, bezradná, bezmocná, nevládna a prestrašne ubolená.