Byvaly ma chce znicit

Príspevok v téme: Byvaly ma chce znicit
Anka24301

Ahojte. Mam problem s byvalym, teda ak sa byvalym vobec da nazvat. Stretavali sme sa len tri tyzdne. Prve dni mi bol sympaticky, bol mily, mal zmysel pre humor, mali sme sa stale o com rozpravat. Stretavali sme sa kazdy den, vlastne on to vyzadoval, vtedy som mala cas a mi to nevadilo. Potom som si nom vsimla, ze je hrozne megativne zalozeny, vsade a na kazdom videl len to zle. Denne viedol dlhe reci len o tom, ze niekoho ohovaral, svoju mamu, hoci mu s otcom darovali trojizbovy byt aj auto, svoju sestru, brata, byvalu aj vlastnu dceru. Ked o nich hovoril, tvar mal az skrivenu nenavistou. Toto ma na nom zacalo desit. A potom sa aj prejavil agresivne, nie voci mne, ale isli sme autom po dialnici, ja som soferovala a ine auto co odbocovalo z vedlajsieho pruhu ma obmedzilo a musela som dupnut na brzdu. Ako mna to tiez vystrasilo, tiez som vypustila nejaku nadavku, ale viac som to neriesila. Ako sa ale prejavil on... Vrieskal ako slahnuty dlhu dobu, ked sme to auto predbiehali trubil nanho, otvoril okienko a ukazoval mu iste gesta. Poton na mna krical nech okamzite zastavim niekde na najblizsom parkovisku ze sa vymenime, on sadne za volant a vytlaci ho z cesty. Tak toto ma dostalo, snazila som sa ho presvedcit, nech to necha tak, vsak tym ohrozi nielen jeho zivot, ale aj tie nase. Tak po mne vrieskal, az som naozaj zasla na najblizsie parkovisko a tam sme sa vymenili. Na velke stastie toho chlapa co ma obmedzil uz nenasiel, hoci ho hladal. Vsak ten to tiez neurobil naschval, mal ma v mrtvom bode a proste sa poriadne nepozrel. Uz vtedy som zacala rozmyslat, ako z tohto "vztahu" vycuvat, desil ma. Po troch tuzdnoch som to ukoncila a nastalo peklo. Je uplne zurivy. Vyvolava mi sto krat denne, pise zurive smsky. Nadavky a ze som ho len vyuzila a odkopla. Cyhraza sa, ze pojde do mojem novej roboty a vsetkym tam povie, aka som k... ktora len vyuziva muzov. On tam urcite pojde, tomu verim. Mam uplne novu robotu, zatial som tam bola len dva dni, sefka aj kolegyne su velmi mile, plat tam mam dobry, velmi sa z tej prace tesim a on to vie. Chce ma znicit, chce sa mi pomstit hoci som mu nikdy nijak neublizila. Chodi ku mne domov a vyzvana mi na zvoncek zdola nekonecne dlho. Bojim sa chodit von, ze si na mna niekde pocka. Co mam prehoha robit. Mam sefku nejak upozornit ze tam do firmy pride robit bordel chlap, s ktorym som sa kratko stretavala alebo to radsej nechat tak a spoliehat na ich zdravy rozum, ze nejakemu evidentnemu pometencovi len tak neuveria? Blbe je, ze on je nezanestnany, resp. je na invalidnom dochodku, nechal sa nan hodit kvoli depresiam, hoci sam priznava, ze ziadne nema. Z prace vraj odisiel lebo ho kolegovia sikanovali vraj kvoli tomu, ze sa raz pomylil pri vyuctovani sluzobnej cesty o 6 eur a kvoli tomu ho sef i kolegovia cele roky sikanovali. Znie to jak rozpravka pre dementnych, som si ista, ze so svojou hnusnou povahou a nenavistou k vsetkym ludom ho nikto nemal rad. Zije z toho dochodku plus z toho, ze prenajima dve izby vo svojom byte ktory mu dali rodicia. Ale blbe je, ze kvoli tomu, ze nepracuje moze cely svoj cas venovat mne a mojmu prenasledovaniu.

0vecka

a nemas kontakt na nejaku jeho byvalu?? mozno by ti vedela poradit... skus mu min. vysvetlit ze nech ti da pokoj slusne a ze si nezelas aby za tebou chodil najlepsie ak ta pocka pred barakom aby neobol v praci cirkus

luzahunter

Blbe je, ze on je nezanestnany, resp. je na invalidnom dochodku, nechal sa nan hodit kvoli depresiam, hoci sam priznava, ze ziadne nema

nahlas ho :)

aloveu

Práve preto, že sa cítiš slabá, práve preto si silná, pretože dokážeš zniesť ten tlak, aj keď je taký veľký, že Ťa robí slabou. Keď ten tlak znesieš, môžeš sa cítiš slabo ale budeš silná. Ak by ten tlak na Teba nebol taký veľký, nemalo by Ťa čo oslabovať a vtedy by si sa cítila silná. Ale silný nie je ten, kto na to má, ale ten, kto na to nemá, ale aj tak to dá.

Neboj sa ho len preto, že je mužského pohlavia, teda že je fyzicky silnejší. Ak nedokáže zniesť to, že mu všetci ubližujú, tak ako tvrdí, tak on je ten, kto je slabý, nie Ty. Proste Ty si tá veľmi silná....

Anka24301

Ja mam praveze pocit, ze som slaba, bojim sa ho. Neviem ako sa da na Whats App blokovat, toto je moj prvy smartfon a mam ho par tyzdnov. No budem to musiet este nastudovat. Ale mobil je to najmenej, bojim sa, ze ma teraz bude prenasledovat po mojich robotach. On mal vzdy smolu na zeny - to tvrdi, v podstate podla neho mal cely zivot smolu nielen na zeny ale aj na kolegov a na vsetkych ludi co sa okolo neho vyskytovali. Nikdy si neprizna, ze to v nom je chyba. Vsetci su zli, len on je chudacik ktoremu vsetci ublizuju. Tvrdi, ze vo mne nasiel zivotnu lasku, no ja v nom zas skor psychopata co som mala tu smolu, ze sa nalepil na mna.

Anka24301

Dakujem vsetkym za rady. Blavak, nemas pravdu, ze policia ma povinnost, resp. mozno aj ma, ale zaoberat sa tym nebude, mam s tym skusenosti. Uz dva krat som totiz podavala na policiu trestne oznamenie (v inych pripadoch) a vzdy sa toho snazili len striast, ziadna ochota. Treti krat mam skusenost s policiou, ked mi ukradli kabelku, mala som tam novy drahy mobil, mala som od toho blocek kde bolo aj to vyrobne cislo, viem, ze policia to podla toho vie vypatrat, ci to niekto pouziva. Nemali absolutne zaujem, odbili ma. Mohla by som tu dopodrobna opisat ake mam skusenosti s policiou, bolo by to na dlho, bolo to vsetko len nie ochota. Jeden polis sa mi dokonca vyhrazal, ze ked podam trestne oznamenie a to sa nepodari dokazat, tak mi daju pokutu. Je to samozrejme totalna kravina, ale snazil sa ma zbavit. Takze voci policii som skutocne uz skepticka. Ja som si ho dala v mobile zablokovat, aby mi sa mi nemohol dovolat ani poslat sms, ale mobil mi vzdy ukaze, ze boli nejake pokusy o hovor ci sms z blokovaneho cisla. Za den 14. Vcera uz u mna nezvonil, myslim doma na baraku. Ale dnes som skoro skolabovala, objavil sa u mna v praci. Robim dnes v tej starej praci, z ktorej som aj tak rozmyslala ci neodidem, ale zatial si nechavam obe. Je tu sef a ja som sa bala, ze tu teraz spravi cirkus. Dosiel ku mne a... ospravedlnil sa mi, ze sa tak spraval. A ze ci nedojdem dole na cigu, ze sa chce porozpravat. Ja pracujem v oboch pracach ako predavacka, cize ma sem volny pristup, moze sem dojst hocikto. Dole mi povedal, ze lutuje, ze sa tak spraval, ale ze nerozumie, preco som to ukoncila a ze som ho zranila a blabla. Hovorim mu, ze sa k sebe nehodime, to on odmietal akceptovat. No a chcel sa zase ku mne vratit. Mala som strach na tvrdo ho poslat do ... jednak je to kus chlapa, jednak som sa bala, ze dojde do predajne a spravi tam cirkus, sef mal akurat pohovor s niekym, tak by to bolo hodne trapne. Ja som mu skor naznacovala ze sa k sebe nehodime a ze to nema zmysel. On to odmietal akceptovat, hovoril, ze ok, nie je idealny ale aj ja mam chyby tak co chcem. Povedal, ze ma hladal uz aj v novej robote dnes (nevedel, kde dnes robim), tam mu povedali po pravde, ze tam robim az zajtra, tak si z toho vydedukoval, ze budem tu. Predpokladam, ze mi tym chcel naznacit, ze tam uz bol, hovoril s nimi a ked nebude po jeho, tak sa tam vrati a spravi tam cirkus, ako sluboval v smskach. Zajtra tam robim, takze upozornim sefku, ze mam takyto problem. Je to sice trapne, som tam treti den a uz taketo problemy, ale ja za to predsa nemozem, ja som nic zle neurobila. Zajtra jej to poviem, je velmi mila, snad to pochopi. A dufam, ze tam henten nepride robit bordel a nebude treba volat policiu, to by mi bolo neprijemne, aj teraz sa mi trasu ruky jak som z tohto vsetkeho na nervy. Ja som sice zablokovala hovory z jeho cisla, ale ked mi posiela spravy cez whats app, to prejde, tam to zablokovat neviem. Chcem si zmenit cislo, to ale nezabrani tomu, ze ma bude hladat po robotach. Uz mi kamos radil aj to, ze povedat to jeho mame, ale jeho mama si s nim tiez nevie rady, on je aj na nu hnusny, nema pred nou nijaky respekt, hnusne sa o nej vyjadruje v jej pritomnosti. No a dcera, jednak neviem, odkial by som si na nu zistila cislo, druha vec, myslim, ze jemu by to bolo jedno keby som jej zavolala, on nema dobry vztah ani k nej, aj ju vkuse len ohovara. Myslim, ze to dievca to s nim tiez nema jednoduche, vyzaduje od nej, aby mu vkuse volala a ked mu vola, tak ju casto kritizuje. No nic, ja to zajtra poviem sefke a uvidime co bude dalej, nemam inu moznost ako cakat, ako sa zachova.

Kýčera

Anka, nemáš pravdu, stalking je TRESTNÝ! Rudolf 1 Ti podal komplexnú radu ako daný problém riešiť, chceš to vôbec riešiť ? Ja som Tvojmu príbehu uverila, nie si prvá ani posledná, kt. sa to stálo, také veci sa stávajú. Trestné oznámenie môžeš podať aj na okresnej prokuratúre, oni to odstúpia polícii a polícia už posúdi, či sa jedná o trestný čin, či to budú vyšetrovať alebo odstúpia na priestupkové konanie, ale celé bude prebiehať pod dozorom prokuratúry. Ty si amatér, nevieš vyhodnotiť danú situáciu, ale ak je pravda, čo píšeš, tak na Tvojom mieste by som neriskovala, lebo rozchod pre Teba nemusí skončiť dobre. Ak neuveríš ani mojím slovám, vyhľadaj právnika a poraď sa s ním, ale Rudolf sa vyzná. Šéfku treba upozorniť, chlapík má psychické problémy, ale nie je za tým depresia, naopak poukazuje to na oveľa vážnejšiu psychiatrickú diagnózu. Máš ešte takéto riešenie - zmeniť číslo telefónu, email, odsťahovať sa.

0vecka

ja len nechapem ze by sa po troch tyzdnoch tak namotal najme ked ma dceru a teda pravdepodobne nejaky ten vztah zu za sebou... to je fakt debil...ono by mozno a pokus stalo mu povedat ze ak bude otravovat tak sisi zohnala cislo na jeho dceru a e sa s nou budes musiet poropravat....neverim ze by sa pred nou za toto nehanbil...