Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľmi chudy priatel 54 kil

aloveu

Priatellll, nemá to súvis. Ani s jeho fyzickou silou, ani s jeho správaním. Proste je lenivý a nervózny, takú má povahu.

priatellll

Len som sa chcela informovat ze ci mate s tym skusenosti ze vychudnuti priatelia su nervoznejsi ci to ma suvis

LMarika

Spominam si... Jeden velmi sikovny, inteligentny sebavedomy a ambiciozny, stresu odolny mlady muz kedysi pracoval ako veduci vyroby (najvyssi sef) v jednej fabrike. Byval v rodinnom dome a choval psikov. Tesil sa z toho, ze sa mu dari nielen pracovne, ale aj v sukromi, pretoze nasiel lasku svojho zivota a narodilo sa mu krasne, zdrave babatko. Pohlad nanho naznacoval, akoby ani nebolo stastnejsieho muza pod slnkom. Bol aj mily a ludsky, mal pochopenie pre problemy zamestnancov, nikdy sa nad nikoho nevyvysoval, dokazal pocuvat... Proste idealny ako sef a aj ako clovek. A dost vela jedol. No bol az nenormalne chudy, ze kto ho uvidel prvykrat, zostal z neho zhrozeny a uz na prvy pohlad sa dalo na nom vidiet, ze sa mu az privelmi kazili zuby, hoci na svojom vzhlade si daval zalezat a aj hygienu dodrziaval a zuby si umyval. Jedneho dna vsak prisla zdrvujuca sprava pre vsetkych zamestnancov fabriky: tento muz spachal samovrazdu. Nikto tomu nemohol uverit. On tu samovrazdu spachal nie preto, ze by to chcel, ale proste preto, lebo mu, ludovo povedane, siblo, preplo... A zamestnanci za nim plakali a palili mu sviecky pred fabrikou. A predsa mal aj tento dokonaly muz jednu nedokonalost: v kolotoci pracou nabiteho zivota akosi pozabudol, ze si treba vsimat varovne signaly svojho tela... ze bolest brucha po kazdom jedle, caste hnacky, plynatost, obcas nejaka bolest hlavy spojena s vracanim... to je zdravotny problem, ktory treba riesit! A fakt, ze sa nedal vysetrit na parazity, ktore sa mu dostali do mozgu a tam vyvolali "sibutost podobnu schizofrenickemu ataku" a nikdy na ne nebral lieky, sa mu stal osudnym.

LMarika

54 kg? Vsak presne tolko vazim ja a som o 10 cm nizsia ako tvoj priatel a mam konfekcnu velkost 34 a som zena. Nie som vychudnuta a nevyzeram ako anorekticka, mam na sebe nejake kosti, nejake mensie svaly a nejaku tenucku vrstvu tuku, ale mam velmi tenke a lahke kosti. Povedzme, ze v porovnani so mnou zeny s velmi hrubymi, sirokymi a tazkymi kostami a so sirokou panvou konfekcnu velkost 34 nikdy nedosiahnu a ak maju anorexiu, ci bulimiu, daju to tak na 36... Kostra je kostra a ta je taka, aka je a jej hrubka sa neznmeni... A to potom ten tvoj priatel ako musi, pre boha, vyzerat, vsak to je strasne!!! Netrpel nahodou v minulosti anorexiou? Nedroguje, nefetuje? Je vobec nieco? Nema nejake pasomnice, hlisty, mrle, skrkavky... celu zoologicku zahradu v bruchu? Vsak nech sa da vysetrit aspon na tie parazity a nech robi so sebou nieco. Lebo ak sa parazity premnozia, mozu sa dostat az do mozgu tam robit sarapaty, napriklad vyvolavat problemy, ktore sa zdanlivo javia byt ako psychoza, ci schizofrenia a potom uz ma o psychiatricky ustav a o odobratie svojpravnosti postarane. Lebo veru parazity v mozgu mu nikto zistovat nebude. Psychiatri budu len radi, ze maju koho za blazna a za sibnuteho bez dovodu oznacit a po telesnych pricinach veru ani len nahodou patrat nebudu, len ho liekmi krmit a potom uz priberie, aj keby co robil... Poriadny rontgen brucha by to chcelo a cim skor!

upadok

tak to je dobrá hlúposť. poznám chlapa, je veľmi chudý odjakživa, asi 185/59, ale nie je slabý. úplne normálny... čo to s tým má?!

Kultak

Tučný ľudia sú jednoducho hnusný a keď s tým nič nerobia aj opovrhnutiahodný.Tak isto aj extrémne chudý.
Priateľ ak nezmení stravu tak nebude priberať.Čo za deň zje?Tri rožky a polievku?
Každý môže pribrať aj byť svalnatý,úplne každý.Len treba chcieť.

priatellll

ako mne preto vadí ta váha , ze ked tazsi nakup tak musim ja niest lebo on nevladze a viac veci s tym suvisi , ako nie som ziadna panicka ale nechcem tazsie veci robit ja ako zo zaciatku mi to nevadilo tiez ako pisete ale po rokoch mi to lezie na nervy uz ked sledujem ine pary ze zeny maju v nich oporu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľmi chudy priatel 54 kil - Fórum - ZDRAVIE.sk