Ma takyto vztah buducnost?

Príspevok v téme: Ma takyto vztah buducnost?
585858

zijem v byte s mojim malym psikom a 22 rocnym synom, ktory studuje. Cez vikendy chodievam za priatelom, ktory sam byva v dome, na zahrade chova psa, ktory tam ma vycleneny priestor. No mam problem. obcas chodim tam s mojim psikom , ktoreho mam v byte. moj priatel je velmi poriadkumilovny a vadi mu, ked sa moj pes tmoli po dome. Vadi mu, ze zanechava chlpy ale tiez mu vadi, ze sa mota popod moje nohy, ci uz vonku na zahrade, alebo v dome. Ja vtedy ustavicne davam pozor, kde moj pes je, aby nezavadzal,
a ked odchadzam domov, poriadne vyumyvam podlahy a povysavam cely dom. Priatel je ale nervozny, a dava mi na javo, ze aj tak dobre nepopracem, a ze som bordelar, a navyse si zaobstaram starost - psa. Snazim sa ku nemu psa nebrat, no vtedy mam ale pocit, ze je to chore, ze psa necham v byte, a dom so zahradou je na okrasu. vtedy ked cez den vyumyvam, nema kto zacapat dlazky, ale ja nemam radost. ked ideme niekam s priatelom, vtedy sa citim dobre, bavime sa, srandujeme, ale u neho doma sa necitim dobre, tam davam pozor, aby som nezanechavala po sebe stopy, cez den, ak je vonku skaredo, chodbu umyvam aj niekolkokrat denne, kedze sa zacape obuvou, kuchynu tiez, ked sa nadrobi, a to z dovodu, aby bol klud, mam pocit, ze ma priatel poriadkami stresuje. On ku mne nechodi, povedal, ze v byte, kde zije pes, nemoze byt poriadok, ze mu vadia chlpy, a preto ku mne v ziadnom pripade do brlhu nevojde.

jamrk

reyner.....
nájsť skutočného priateľa je myslím nemožné.......každému ide iba o ... aj ke´d je jasné a prirodzené že všetci normálny to potrebujú.

Delete 2

Si kúpte rybičky a občas keď bude pršať tak ich vezmite na prechádzku. A inak čo tak sa vyzúvať pred vstupom do domu?

Tak tebe prekáža poriadkumilovnosť a pracovitosť? Vieš moja zlatá, ja tiež nestíham svoj vlastný tieň a nikto tie veci za mňa nespraví...Čo takto robiť niečo spoločne...veď mu pomôž občas s niečím a budete mať viac času!

a sorry, to, že mu robíš fulll service je tvoje rozhodnutie, tvoj bordel, tak sa nesťažuj.
Podľa mňa to bude super chlapík.

hrac.

Pes do bytu urcite nie, ale budiz. Na dome ho nechaj na zahrade s priatelovym psom nech sa vysanti, pobeha. Len pozor, ak to je fenka a pes :-) a nebehat po dome v obuvi, ale kupit papuce a nemusis tak casto umyvat

Ryener

Aj ja chcem takúto ženu na víkend a prežil by som aj toho psa :) Prepáč ale tento ťa považuje akurát za slúžku s výhodami ale chápem prečo si v takomto "vzťahu" nechceš zostať v starobe sama ale musíš si sama povedať či mu chceš robiť slúžku do konca života alebo skúsiť nájsť niekoho kto ta bude brať seberovnejšie tento ta iba využíva.

585858

upratujem preto, aby som mala co robit, kym priatel pracuje na zahrade alebo v dielni, nemam tam co robit, no aj to moje upratovanie on skritizuje, vravi, ze nech radsej nic nerobim, ze to spravi on, lebo ja to aj tak robim lajdacky, tiez, ze neviem varit, takze vsetko, co spravim, je zle, sucasne ale ked to nespravim, on nema cas, lebo stale nieco ine robi, a ja sa citim nepohodlne, pod stresom, priatela to hneva, ze sa tam necitim ako doma, spolu si vyjdeme az vecer, alebo v nedelu, ked sme vonku, konecne som uvolnena, ale tiez sa uz tesim na navrat domov, a to ho hneva, bola som do neho velmi zalubena, ale jeho privelkou poriadkumilovnostou a pracovitostou ma dusi

Žužova

to čo je ,čo si jeho služka či čo ? aby som chodila na vikend za priatelom domov poupratovať a vyleštiť dom a večer by sme si vyrazli kdesi ? trošku odveci nie ? tento vzťah nemá zmysel ,ani sa ti nečudujem že ťa to už nebaví..vykašli sa nanho nech si najme upratovačku na vikendy..

585858

ked je pekne, nechavam psa na zahrade, ale on ma kontroluje kde som, pride za mnou, pomota sa, odide, ja ho tiez kontrolujem co robi, to sa priatelovi nepaci, zhadzuje ma, ze sa spravam nenormalne, a vikendy su pre mna horor. Preto sa snazim psa nebrat so sebou. Vtedy ale tiez citim, ze nieco nie je v poriadku, celu sobotu sa len motam, povysavam, vyperiem, poumyvam, nakupim, navarim, medzitym partner robi na zahrade a vecer konecne niekam vyjdeme von. mna to nejak nenaplna

585858

moj pes je bytovy, ma 4 kg, rada s nim chodievam von, volne mam len vikendy, ak idem za priatelom, nemozem ist so psom von, ak ostanem doma, vtedy chodievam na niekolkohodinove vylety so psom, no vtedy nie sme spolu s priatelom, co mi on vycita, samozrejme, ze respektujem priatela. Ale sucasne citim, ze mam ine ocakavania ako on, ze mam inu predstavu ako travit volny cas. U priatela doma nemam pocit pohody.