Praca a kariera na ukor priatelstiev

Príspevok v téme: Praca a kariera na ukor priatelstiev
Niky456

Co sa tyka skoly som vsetko spravila uspesne prijimacky ako aj maturitu,ale vsetko je na ukor niecoho.Prisla som o priatelstva ,o kamaratov a kamaratky,Zistujem,ze kvoli tomu,ze som tolko na sebe makala a nemala na nikoho cas,som vsetkych stratila.A teraz nemam s kym ist poriadne ani na kofolu,alebo na kupko,je mi z toho smutno,co vsetko musim obetovat pre svoju buducu karieru :( A uz neviem ani,kde spoznat novych ludi,mam rada prirodu a tak chodim so psom aspon po turach,ale inak som zufala z toho uz.

_meno

Ahoj Niky456

Veru mnoho si ziskala(extrem) na ukor niecoho ineho(opacny extrem).
Ziskala si aj skusenosti s extremami a nevyvazenostou.
Pouzi to :-)
Kedze si zmenila hodnoty a zaujmy, spoznas novych ludi. Zaujmove skupiny v tvojom bydlisku, okoli, na internete.
Podla mna je teraz najvacsie spojenie ludstva v dejinach, skus sa pozriet co vsetko ti doba ponuka a povyberaj si :-)

Mozes obnovit stare vztahy, pospoznavat novych ludi...cestovat kadetade, venovat sa kadecomu, byt v spojeni s kadekym.

Nasleduj co chces Niky456, investuj cas do seba co vlastne od zivota chces, rozhodni sa :-)

frk

Ten kto z minulosti stojí za niečo pochopí že si bola vyťažená a preto si nemala čas. Ten sa k tebe vráti.
A nikdy nie je neskoro spoznávať nových ľudí v práci a tak rôzne.