Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem na vyrážky okolo pošvy použiť krémy imazol plus a jemazol?

Táto diskusia patrí k článku: Môžem na vyrážky okolo pošvy použiť krémy imazol plus a jemazol?
Môžem na vyrážky okolo pošvy použiť krémy imazol plus a jemazol?

Pred týždňom som začala pociťovať svrbenie v oblasti konečnika, pred 3 dňami sa mi spravili ako keby vyražky ktore tiež svrbia alebo štípu, svrbenie tiež medzi genitaliami a konečnikom. Dnes som začala pociťovať svrbenie aj pri vchode do pošvy. Na konečnik som používala masť faktu na ktorej pribalovom letaku bolo, že sa používa aj na svrbenie a vyražky. Ale veĺmi mi to nepomaha. Čítala som na internete, že na to používaju imazol..doma mame imazol plus krém, tak to chcem vyskúšať. V okoli pošvy som si dala krém jemazol, ktorý mi predtým pomohol na svrbenie. Myslíte že robím dobre? Ak by mi to neprešlo na akého lekára sa mám obrátiť, na gynekologa alebo na nejakeho ineho? Mám 18 rokov a pohlavny styk som nemala.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem na vyrážky okolo pošvy použiť krémy imazol plus a jemazol? - Fórum - ZDRAVIE.sk