Kde sú?

Príspevok v téme: Kde sú?
opustený

Písal som si na pokeci s dvoma babami. Obe sa po čase odmlčali a prestali reagovať na moje vety. Najprv som si písal s jednou a neskôr po odmlčaní prvej s druhou. Ako s prvou tak aj s druhou som sa chcel stretnúť po nejakom tom čase spoločného písania a flirtovania. S oboma som si písal pod iným nickom. Takže nehrozí žeby ma skúšala jedná a tá istá babenka a preto sa odmlčala. Viem že to niektorí tak skúšajú ľudia na pokeci že oslovujú tú istú osobu pod rôznymi nickmi aby zistili ako sú im verní. Preto som si vytvoril druhý nick po odmlčaní sa prvej baby.
Všetko sme mali dohodnuté, kde a kedy dáme stretko aj foto sme si videli ako vyzeráme. Nevyzerám zle, taký bežný chalan tak mi nejde do hlavy prečo tie baby zrazu zmizli. Nereagujú na otázky, neozývajú sa už niekoľko dní. Teraz neviem či stratili záujem, zľakli sa, alebo sa im niečo stalo. Už som bol skoro po uši do nich zamilovaný, tešil som sa na stretko a zrazu nič. Kde sú? Nepísali žeby šli niekam na dovču a pod. Len zmizli a niet ich. A tak si zo zúfalstva púšťam dookola túto pieseň
www.youtube.com
a neviem čo robiť :(
Je mi nanič...

priama39

opustený:

Jedna z moznosti preco ti to nepovedali priamo moze byt aj napr. skusenost aku mam uz ja.
Ja viem byt celkom priama na netovych zoznamkach,teda aspon si to myslim,ked dokazem napisat chalanovi-dakujem,nemam zaujem. Problem je vsak potom ten,ze ten dotycny zacne este viac dobiedzat,pripadne mi hovorit,ze som namyslena a ja to pritom len myslim dobre,lebo mu nechcem vytvorit falosne nadeje. Iste stane sa aj to,ze sa prerusi kontakt,no ale ako vidis,ani ta priamociarost nie je vzdy velka vyhra :) Preto je ta ignoracia asi najlepsi ukazovatel. Tolko moj pohlad.

opustený

Dobre ľudia, vďaka za rady a pomoc. Ešte mám jednú otázku, ako prestať chodiť na pokec a prestať sledovať či sa mi neozvali?

Turan

diviak2015: máš úplnu pravdu. čert nám bol dlžný SS :D nehovorím, že je to zlá vec ale je to viac na škodu ako osoh :)

diviak2015

ludia pri zoznamovani velmi podcenuju osobne stretnutie. myslia si ze cez net alebo osobne to je jedno. ale nie je to jedno ved clovek pri osobnom stretbuti toho druheho vidi takeho aky je, nie na fotke, fotka casto skresluje, ludia sa odfotia z takeho uhla, pri takom svetle kde vyzeraju najlepsie, realita vsak moze byt ina. potom su ludia ktori na fotkach nevyzeraju dobre, ale v reali ano, takze ich niekto moze odmietnut na zaklade fotky. dalsia vec ze clovek pri osobnom stretnuti toho druheho citi, pocuje jeho hlas, intonaciu, vnima neverbalnu komunikaciu ktora neskutocne vela dokaze o cloveku povedat, teda rozhodne viac nez nejake prespekulovane slova ktore niekto napise do profilu, alebo do spravy. predovsetkym to co je v profile uvedene je len mala cast toho cloveka a navyse aj z toho nemusi byt vsetko celkom pravda (vid napr. skreslujuce fotky) pretoze ludia sa radi odprezentuju v tom najlepsom svetle aj za cenu ze trosku oklamu...

Turan

sú to namotávačky, tiež som jednej skočil na lep :D ale mi sme sa aj parkrat stretli. Prestala sa ozývať... sociálne siete robia ľudí atraktívnejších ale realita je úplne iná...

diviak2015

casom sa naucis ako je to s ludmi. su to take nespolahlive tvory ktore klamu a casto aj sami sebe, hraju hry, zavadzaju, maju sklon spravat sa sebecky, vypocitavo, vacsinou moc rozumu do vienka nedostali, vacsinou su povrchni a ohladuplni su vacsinou len k sebe. ludia povacsinou za vela nestoja. najdu sa vynimky ktore tieto spominane neduhy vacsinou, nie vzdy, vedia potlacit a nahradit pozitivnymi vlastnostami.