Kde sú?

Príspevok v téme: Kde sú?
opustený

Písal som si na pokeci s dvoma babami. Obe sa po čase odmlčali a prestali reagovať na moje vety. Najprv som si písal s jednou a neskôr po odmlčaní prvej s druhou. Ako s prvou tak aj s druhou som sa chcel stretnúť po nejakom tom čase spoločného písania a flirtovania. S oboma som si písal pod iným nickom. Takže nehrozí žeby ma skúšala jedná a tá istá babenka a preto sa odmlčala. Viem že to niektorí tak skúšajú ľudia na pokeci že oslovujú tú istú osobu pod rôznymi nickmi aby zistili ako sú im verní. Preto som si vytvoril druhý nick po odmlčaní sa prvej baby.
Všetko sme mali dohodnuté, kde a kedy dáme stretko aj foto sme si videli ako vyzeráme. Nevyzerám zle, taký bežný chalan tak mi nejde do hlavy prečo tie baby zrazu zmizli. Nereagujú na otázky, neozývajú sa už niekoľko dní. Teraz neviem či stratili záujem, zľakli sa, alebo sa im niečo stalo. Už som bol skoro po uši do nich zamilovaný, tešil som sa na stretko a zrazu nič. Kde sú? Nepísali žeby šli niekam na dovču a pod. Len zmizli a niet ich. A tak si zo zúfalstva púšťam dookola túto pieseň
www.youtube.com
a neviem čo robiť :(
Je mi nanič...

pistek

Opusteny. A podla akych kriterii si si vyberal tie babenky? Podla fotografii? Alebo ta zaujali ich profily? A zas kvoli dvom nezdarom nezatracuj cely pokec ci kde si to vlastne s nimi pises. Mozno to niekomu vyjde na 10 20 30 krat. Skor si drz spociatku odstup a citovo sa prilis neangazuj. Az ked sa stretnete a zbadas ze je zaujem obojstranny, ze si rozumiete atd. To ti inak radi ta prava :))

pokecova

pocuj, ja som si tak pisavala s troma chalanmi na pokeci a tiez sa so mnou planovali casom stretnut. A stalo sa mi presne to co tebe ze ked uz malo dojst na stretnutie a teda rande tak zduchli prec. Jeden sa permanentne vyhovaral na nieco, raz hento raz toto a nakoniec som si s nim prestala ja pisat. Druhy sa chcel stretnut ale potom tiez prestal reagovat a na pokec nechodil a mozno aj chodil ale pod inym nickom. A treti tiez namotaval, namotaval a nakoniec sa mi priznal ze je zenaty a ze by mu nato zena prisla a odmlcal sa. Internetovo dohadovane stretka su bud rizikove alebo len zabavka pre niektorých ludi ktori radi namotavaju. Ktovie ci to boli vôbec baby co ti pisali. Tam sa casto chalani vydavaju za baby a naopak baby za chalanov. Na pokec chodi vela uchylakov a pubertakov sa bavit. Mozno ti len pisal nejaky buzerant ktovie kto ti to vlastne pisaval. Oslovuj radsej baby v reálnom svete nie internetovom. V reálnom aspon hned vidis ako baba vyzera, ako vonia, ako sa sprava.

opustený

Nie s oboma, s tou druhou som si začal písať potom čo mi ta prvá prestala odpovedať a reagovať na moje otázky. Čakal som týždeň a pár dní a nič. Tak som si vytvoril iný nick. Oslovil som inú babenku a zároveň som sa skúšal skontakotovať aj s tou prvou ale zbytočne. Tak som si začal písať s druhou. Lenže skončilo to rovnako ako vidím. Už žiadnú na pokeci neoslovím...

Fghjjjbc

A ty si chcel chodit s oboma? Ako mat dve frajerky? No vcelku som rada ze ti prestali pisat, lebo ani jednej by nebolo prijemne, keby vie, ze sa stretavas a flirtujes s dalsou. Toto nebola laska, lebo lubit mozes len jednu, nie dve a viac.

opustený

Lenže ide oto, že mi sme sa už spolu bavili tak, že je tam niečo viac. Súhlasili so stretkom, všetko sa dohadovalo, čo budú mať oblečené a čo budem mať ja aby sme sa zpoznali. Súhlasili s tým že si vymeníme tel. čísla tesne pred stretkom aby sme si prevolali. Prečo ak nemali záujem ale ak by nemali vôbec chuť sa stretnúť tak mi to nepovedali priamo ale zduchli a niet ich. Veď je ťažké povedať dík ale nechcem ísť s tebou na rande? Je to také ťažké? Bežne namotávajú chalani ale teraz namotávali oni mňa. Cítim sa ako naivný debil čo naletel. Tvrdili mi že nemajú priateľov, jedna dokonca že je po krátko po rozchode.

sewie

aaale no, hlavu hore, takych bolo a este aj bude...keby som sa mala ja pozastavovat nad kazdym chlapom s ktorym som si pisala na zoznamke a potom mi pisat prestal, tak sa uz hompalam na listry:D...nehovoriac o tom ze ja som si toez s niektorymi vymenila par ci viac sprav a potom som to nechala tak, lebo opadol moj zaujem...
ved ste sa este ani nevideli, nic ti nedlzia, proste startili zaujem...ver mi, nie je to ziadna tragedia, aj ked ti to mozno teraz tak nepripada...clovek sa casom pouci a zisti ze od zoznamiek, pokecov atd a ludi na nich ma cakat minimum...