Výber správnej školy - ťažké rozhodovanie

Príspevok v téme: Výber správnej školy - ťažké rozhodovanie
dana20

Prijali ma na Rádiologickú techniku do Ružomberku a taktiež na Inštitút fyzioterapie do Piešťan. Problém je že o Piešťanoch sa hovorí, že si titul môžete kúpiť tým pádom ani úroveň nie je taká vysoká. Ale v Ružomberku si nemôžem urobiť špecializáciu, pretože sa môže študovať len 3 roky. Rozhodnúť sa musím do tejto stredy kvôli zápisu, a naozaj si neviem vybrať. Máte niekto skúsenosti alebo by ste mi vedeli poradiť? Ďakujem

_meno

Ahoj dana20

Predstav si tuto situaciu : nezobrali ta na ziadnu vysoku skolu, musis ist do prace.

__________________________
A teraz si predstav ze mas 1 prianie, pocuvaj seba co chces priniest do zivota, ako chces zit .... co si prajes?
Rozhodni sa pocitom (mozog sa ukludnit ten je nas, pocity nie tym nas vedie zivot samotny).

Rozhodni sa tak aby si bola rada (ta druha volba ti bude prinasat same pochybnosti, take oddelenie od osudu - nieco na styl "je to pekne ozaj skvele super, ale ... neni som to celkom ja ... pre niekoho iného by to bolo ozaj skvele ale ja som takato")

Drzim ti palce dana20, raduj sa, skus si predstavit co ti prinesie vacsiu radost ! :)