Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevyznam sa v zdravotnej karte

Príspevok v téme: Nevyznam sa v zdravotnej karte
Kristina1998

Ahojte, prosím vás, potrebovala by som pomoc, teda najmä od ľudí, ktorí študujú alebo študovali medicínu a vyznajú sa v rôznych aspektoch v krvi a pod.

V karte som si našla info. Mycoplasmy: Anti-Mycoplasma IgA - 2,270- pozitívne, Anti.Mycoplasma IgG - 75,520 pozitívne. Už dlhšiu dobu mám výtoky nepríjemneho zápachu, moja váha je vysoká ( veľmi, aj ked na to nevyzerám ) a popritom mam aj ine aspekty v krvi nad rámec vysoké. Som aktívny športovec, a moja životospráva je zdravá. Vážne, nie som žiadny lenivec ani hypochonder ( len mi to už nepríde normalne), športujem každý deň a pri výške 174cm mám 87,2 kg, som žena. Nerozumiem tomu preboha, ja som už vážne z toho na nervy, robím muai thai už 2 roky a pred tym som sa venovala fitness a aerobiku, a popritom mam aj výbušne trennigy, mierené na kondíciu skor, nie na rozvoj svalstva, aj ked samozrejme svaly pracuju tiež. ja už som z toho važne na nervy.. Moja lekárka je naozaj ľahostajná, preto sa chcem opýtať vás, ľudí, ktorí sú často oveľa otvorenejší a ba dokonca sčítanejší ako samotní lekári.

Dakujem

Kristina1998

hM, no praveže moj jedalniček je upraveny trenerom, neprejedam, ja len, či s tym nema niekto skusenosť... dakujem za odpoved. :)

odpovedam

skor ide o to, aky mas jedalnicek. to, ze sportujes, neznamena, ze nemozes mat nadvahu. ak jes nadbytok kalorii, tak to nevysportujes, hlavne ak nerobis intervalovy silovy trening. ako vyzera tvoja strava? kolko makronutrientov denne prijimas?

lombardo1981

A čo vlastne chceš vedieť presne? Si pozitívna na mykoplazmy. Buď je to prvoinfekcia alebo reinfekcia.
Čo sa týka tvojej váhy, tak pokiaľ robíš šport, tak je veľmi pravdepodobné, že máš veľa svalovej hmoty, ktorá je ťažšia ako tuk.
A môžem ti z vlastnej skúsenosti povedať, že keď má človek veľké opuchy, cíti ich. Napríklad ja so mala pocit, akoby moje brucho nepatrilo mne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.