Zazivacie problemy

Príspevok v téme: Zazivacie problemy
Mariaaaa2

Uz 9 mesiacov mam zazivacie problemy typu : bolesti horneho brucha akoby asi zaludok, skvrkami v nom, prelieva mi a skvrka v crevach, bolest zaludka je skor zvierava a je mi tazko, nejde mi odhrgnut a ani plyny moc nemam,stolicu mam v podstate pravidelnu, mam aj zvysene teploty 37,2 , boli ma na hrudi a chrbtica :-/ zvyknem mat tlak v zaludku ked lezim na bruchu .... Bola som na gastroskopii a sone brucha a celkovy krvny obraz a vsetko som mala ok :-/ co to moze byt?? Dakujem

hanka9

Podla mna Buscopan neries (len v krajnom pripade PRI VELKYCH, NEZNESITELNYCH BOLESTIACH).

Ten totiz neriesi a hlavne nevyriesi podstatu Tvojich zdravotnych problemov a pri dlhodobom uzivani Ti moze pomoct tak jedine skor "do hrobu"

Bezpodmienecne trvaj na dalsich prislusnych vysetreniach (naviac mas na to pravo).

miruska01

ja som taketo problemy mala asi tyzden dozadu, vysetrenia nic neukazali a ja som mala pocit, ze doktor sa na mna uz pozera co simulujem, ked nic nezistili :D ale dal mi buscopan, ktory mi zabral ale nie na dlho a potom som skusila hylak a upravilo sa mi to, len si stale musim davat pozor co zjem:)