Kolko si vypytat na pohovore?

Príspevok v téme: Kolko si vypytat na pohovore?
nikulilinka

Ahojte, o tyzden ma caka pohovor v jednom prestiznom kadernictve v hoteli a ja netusim, kolko by som v pripade ze sa ma opytaju mala povedat vysku platu aky si predstavujem? Ide u pracu v Bratislave ja zijem v malom meste, takze pomery su v BA uplne ine a fakt nemam predstavu..

konkretne ide o pracu recepcnej - administrativa

Dakujem za rady

nikulilinka

no tak ide o to, ze skusenosti vela nemam nakolko som absolvent. Ale v skole som mala povinnu prax mesiac, tam som sa v administrative toho naucila dost, popri skole som na tom istom mieste zvykla vypomahat "len tak" a teraz som na praxi (tiez na tom istom mieste)

ovladam anglicky jazyk

ono pytam sa to hlavne preto, ze to nie je len obycajna firma, ale su na vyssej urovni a tak som si myslela, ze sa zrejme aj od toho budu odvijat platove podmienky, maju tam vyhody ako stravovanie, kadernicke sluzby

Slobodna

Na doplnenie: vazeni, to je brutto nie netto, veru klesli velmi hlboko, ale bez hanby si nasekaju take poziadavky, ze clovek, ktory ich splna by im to nerobil ani za 2000 brutto.

Galapagos

Mala by si poznať svoju hodnotu na trhu práce a vedieť sa realisticky oceniť. Priprav si čiastku, ktorú si predstavuješ ako svoj mesačný hrubý plat. Nie je vhodné o plate zjednávať, mohlo by sa stať, že skončíš na jeho spodnej hranici. Buď pripravená na to, že svoju predstavu o plate by si mala vedieť zdôvodniť, a to napr. kvalifikáciou, jazykovými znalosťami, skúsenosťami a pod. Je potrebne opýtať sa aj na bonusy – plat môže mať viac ako dve zložky. Môže obsahovať aj variabilnú časť, prípadne bonusy, ktoré závisia od výkonu. Je dobre opýtať sa aj na nefinančné benefity. Množstvo spoločností poskytuje zamestnancom poukážky do fitnescentier, kina, atd.

luzahunter

hm, smiesna blavicka..
600eur, akurat na najom(hypo) a zradlo.. kde je osatenie..

to nemyslite vazne ze tam je 600eur plat..

to kam az blavaci klesli ?