Očné problémy

pavučinka

Dík, tak začnem s ľadvinami a prečítam si čo to o parazitoch - to by teda pomohlo aj š.ž. ak by som dala do poriadku ľadviny a pečeň.
Možno mi ešte k tomu niečo povie KYČERA ak by som niečomu nerozumela tak sa ozvem.
Pený deň prajem.

trojklanny

Začať treba tým,že prestaneš do seba a na seba aspoň po dobu liečby prijímať jedy a pliesne, a na seba dávať prvky chemických ťažkych kovov v každej forme. Takto by si docielila vyhladovanie patogenov. Potom by si sa mala zamerať na protiparazitnu kuru, na nete je toho veľa popísané. Nasledovala by očista pečene, pred ktorou musíš mať ľadviny v top stave. Najväčším problémom bude u teba zistiť,ktorý parazit to spôsobuje. A samozrejme popritom chelatovať kovy, napr. EDTA.
Hmm, premna je to už rutina, a na čo pozriem viem čo z toho je skodlive, ale písať všetko,čo by si mala-nemala by mohla poradiť aj Kýčera. Má tie isté,ak nie lepšie,vedomosti a určite sa jej chce viac a dopodrobna písať. Ja ešte používam zapper,toľko opisovany šarlatansky pristroj.
Zabudol som ešte na zubné kovové plomby,vymeniť za náhradu,keramika,kompozitný a pod.
Pri všetkom je niečo špecifické,takže každý krok si over,či to robíš správne. A keď si nebudeš istá,napíš,ozvem sa tu,som totiž stále na mobile /wifi/.

trojklanny

pavučinka ,nečítal som všetko,no od posledného tvojho príspevku by som sa zameral na úplný detox tela,ladvin,pečene a čriev. Všetko poukazuje na parazitne /dlhodobo/ zamorenie. Čo priťahuje parazity? Sú to toxíny, jedy, a tazke kovy.
Mne pred časom tiež behala pavučina pred očami,prišiel som na problém s trojklannym nervom, pustil som sa komplet detoxe,chelaciu,zmenil som stravu a problémy začali minúť. Popri tom sa môj celkový zdravotný stav na toľko zlepšil, že som nechápal,prečo má prestalo bolieť rameno/trvalo to cca 15 rokov/. Začni od znova v presnom poradí a úspech sa dostaví.

RNG

Co ma EU spolocne s kataraktami? Ja hovorim o vyskume Babyzhayeva, ci ho robil v Rusku alebo neskor v USA to na veci nic nemeni.Lekarska komunita nazyva kazdeho, co sa neriedi ich pravfidlami, beZ ohladu na to, co ma uspech alebo nie sarlatanom. To je ich standartna zbran proti vyvoju, ktory vedie k strate ich prijmov.

pavučinka

Takže u známeho po vyšetrení a konzultovaní, môj problém s očami pochádza od autoimunitného ochorenia štítnej žlazy, je tam nepatrný náznak šedého zákalu a zákal v sklovci a tlak očiach pochádza od AI štitnej žlazy a autoimunita okrem útoku na štítnu žlazu ,tiež útočí na oči. Tak čo s tým.... Pchám sa zbytočne L- thyroxínom už 4 rok a idem tak asi so zdravím dole vodou.

Marek - súhlas, ale pozerám sa na odkaz, no a je to nie pre moju peňaženku.

Marek M

Pozor na operáciu, určite je to jednoduché, ľahnúť pod nôž, ale..
Vyberám zo stránky človeka ktorý už pár pacientom pomohol:
•šedý zákal je způsobený nedostatečným zásobením oční čočky výživnými látkami, spolu se škodlivým působením tzv. volných radikálů
•podchytíte-li šedý zákal v počátečním stadiu, vyhnete se zbytečnému a rizikovému zásahu do oka
•výměnou oční čočky neodstraníte příčinu vzniku šedého zákalu. Oko má i nadále nedostatek výživných látek, antioxidantů, což obvykle vede k pozdějšímu vzniku dalších problémů, jako např. makulární degenerace. Velké procento mých klientů s makulární degenerací prodělalo před 1-3 lety operaci šedého zákalu.
•výměna oční čočky je sice poměrně bezpečná operace, přesto se setkávám s případy vážného poškození zraku po operaci šedého zákalu. Poměrně standardním jevem je vznik tzv. druhotného šedého zákalu a potřeba dalších zásahů do oka.
- See more at: www.dobreoci.cz

nemam-meno

RNG- to je nonsense tych 30% ludi...kde su podklady k tomu testovaniu? Kolko ludi bolo testovanych spolu? Akeho veku? V akom stadiu mali sivy zakal? Kolko kvapiek si kvapkali? Ako dlho? Po akom case nastalo zlepsenie? Taketo "studie" si mozes vies co, to si aj ja mozem napisat co chcem na net a uvadzat to ako studiu, bez podlozenych faktov...to je snad mozne len v amerike toto...
A este ti prezradim nieco-taka operacia vylieci az 100% sivych zakalov a to aj v tom poslednom stadiu...vies? A nerozpravaj mi o nezaostrujucej umelej sosovke, ja mam vymenene obe a ver mi, ze vidim lepsie nez kedykolvek predtym. A nevycucala som si to niekde na nejakej sarlatanskej stranke ale zazila na vlastne oci!