Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zacala som chodit na cviky... lenze uci to chlap

Príspevok v téme: Zacala som chodit na cviky... lenze uci to chlap
missi

Ahojte chcem vas nazor s priatelom sme uz 2roky spolu. Pojdem rovno k veci. Milujem sport a zacala som chodit na cviky kvoly zdraviu atd. Lenze uci to chlap (je tam aj viac zien) a priatelovi to vadi ked tam este pojdem tak mu nemam uz volat. Lubim ho a aj on mna moc a ja ho nechcem stratit ale nechcem si nehat skakat po hlave rodicia mi prikazovali hento tamto tak staci mi! Lenze mne su ukradnuty druhy nikdy by som nepodviedla! Co myslite ked tam pojdem rozijde sa somnou? bude mu to luto.. ja uz v koncoch :(

DontWorry

missi a kto komu dal koniec? on tebe ci ty jemu? Ale je to celkom aj jedno pretoze ako tu bolo napisane, taky chlap by ti za vela nestal a casom pochopis ze ako dobre...

diviak2015

neviem co ti poradili ostatni necital som ale ty nad cim spekulujes ? co na nom vlastne lubis by ma zaujimalo.
ja neviem tieto vase temy su uz unavne, ci muzi, alebo zeny... napisu ze niekoho lubia a ten clovek pritom s nimi jedna pod uroven. ako vy kde mate rozum ??
a ku gynekologovi ti nezakaze chodit ? alebo ta prinuti prejst k zene gynekologicke ? a co by sa take hrozne stalo keby ste sa rozisli ? co ?? co ?
ludia musite si sami seba vazit viac a budte razni. ty moja mu daj ultimatum nech sa prestane chovat ako idiot, alebo maly rozmaznany fracek a nech sa chova ako dospely vyrovnany muz ktory nevytvara zbytocne stresy. ja by som mu dal poriadnu chlapsku facku za taketo somariny. a ked nic, nepojde to s nim, prec od neho. potrebujes si snad komplikovat zivot ? ved zivot prinasa problemy aj tak uz dost, nepotrebujes mat navyse ziadne.
joj

siusie

Ahoj. Aj ja sama som si tým prešla. Mala som žiarlivého priateľa. Síce som ho milovala ale cítila som že je niečo zle. Tak nakoniec som nabrala odvahu a nechala som ho. Najlepšie rozhodnutie v živote. Teraz som slobodná a zároveň milovaná ako nikdy predtým. Vzťah bez dôvery nemôže fungovať. To že ti neverí znamená iba toľko že neverí sám sebe alebo ďalšia možnosť je že súdi sám podľa seba. Ani neviem čo je horšie. Či zakomplexovaný chlap alebo majetnícky a prelietavý zároveň.

Od takých "mužov" ruky preč podľa mňa. Aby ťa potom nezačal zamykať lebo aj ulici môžeš stretnúť muža.

Rescue84

Priatel by mnel rešpektovat také vzájomna dvôvera otom ide o vstahu ucta zasady a tak dale rozist se nemá zmysel priatel ak miluje bude to rešpektovat nemože obmedzovat nemal by to zasada dobré funkčného vstahu

sandokan255

Toto su problemy :-DDD Nabuduce ti zakaze chodit do roboty, lebo je tam chlap kolega. A ty ako tichá ťuťka asi das vypoved (kvoli priatelovi a vztahu). Potom ti zakaze chodit autobusom, lebo aj tam su chlapi. A ty budes poslusne chodit peso alebo na bicykli. Pockaj, asi aj pri chodzi peso a na bicykli mozes niekoho stretnut. Tak budes sediet doma a rozpravat vsetkym tvojim kamoskam akeho mas uzasneho chlapca a ako ho lubis :-DDD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.