Zacala som chodit na cviky... lenze uci to chlap

Príspevok v téme: Zacala som chodit na cviky... lenze uci to chlap
missi

Ahojte chcem vas nazor s priatelom sme uz 2roky spolu. Pojdem rovno k veci. Milujem sport a zacala som chodit na cviky kvoly zdraviu atd. Lenze uci to chlap (je tam aj viac zien) a priatelovi to vadi ked tam este pojdem tak mu nemam uz volat. Lubim ho a aj on mna moc a ja ho nechcem stratit ale nechcem si nehat skakat po hlave rodicia mi prikazovali hento tamto tak staci mi! Lenze mne su ukradnuty druhy nikdy by som nepodviedla! Co myslite ked tam pojdem rozijde sa somnou? bude mu to luto.. ja uz v koncoch :(

Jedna

Co bude nasledovat? Zakaze ti chodit do prace, do obchodu, na urady, do banky, na benzinku, do kostola, k lekarovi, zamkne ta v byte.... vsade za dverami bytu su muzi, namontuje ti kameru nad vchodove dvere, aby si sa nahodou nebavila so susedom, zrusi telefon a net, odstrihne ta od celeho sveta... Prehanam ale... Nenechaj sa manipulovat ziarlivcom....

sewie

missi, mam pocit ze ti chyba sebavedomie...terajsi vztah a aj asi teda rodicia na tebe odviedli "dobru pracu"...suhlasim s odpovedam, nemoze ocakavat ze eliminujes vsetkych muzov zo svojho zivota.Dalej tam chod a ak sa s tebou rozide tak sa ti aj tak dobre stane...

missi

Dakujem. Ale bojim sa :( lebo urcite zas budem ja ta zla vsetko co robim je zle . Ja uz som stoho na nervy s jeho rodicmi si velmi dobre vychadzam ja newiem uz co je mi do placu

odpovedam

ja by som sa vobec nebala toho, ze sa so mnou rozide. pretoze takyto chlap by mi za to nestal. To, ze denne okolo teba prejdu stovky chlapov mu nevadi? Ze autobusar je chlap, ze predavac je chlap, ze barman je chlap atd.? Mas pravdu, nenechaj si skakat po hlave a priatelovi normalne vysvetli, ze ty si tam ides zacvicit pre vlastne zdravie a ze ta mrzi, ze ti nedoveruje. Ak nepomoze uprimny a otvoreny rozhovor s nim, tak potom sa zamysli ty, ci chces, aby ta niekto kontroloval a diktoval, co nesmies robit.