Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ chce ešte čas

Príspevok v téme: Priateľ chce ešte čas
milagros

Chodím s priateľom 2 roky. On ma 33 a ja 37 . Chcela by som mať dieťa no on chce ešte čas. Chodí k psychiatricke a lieči sa nanespecifikovatelnu psychoafektivnu poruchu. Hovorí že potrebuje čas aby sa z toho dostal no nepovie koľko času potrebuje.
Mám už 37 rokov a chcela by som mať už dieťa .
Neviem čo mám urobiť. Čo si mám myslieť .

ctibor

nie kazdy muz tuzi po detoch tak ako nie kazda zena. Ten tvoj je mozno jeden z nich. Navyse ma len 33 a dnes sa muzi tak neponahlaju do otcovstva ako kedysi. Tak netlac nanho a ak si chcela dieta mala si si najst starsieho.

milagros

Ďakujem moc za názory. Vôbec neviem čo táto choroba obnáša. V rodine túto chorobu nemajú . Príčina by mohla byť že v minulosti bral tvrdé drogy. Idem na konci mesiaca k jeho psychiatricke ktorá mi vysvetlí čo táto choroba obnáša no chcela by som vedieť o tejto chorobe viac no neviem kde hľadať, to čo som našla je moc odborne napísané . Dik mocná každý nový názor

dalsi

To nie si v moc dobrej situacii.

Ak ma psychoafektivne spravanie, znaci - je vybusny, nervak /ak tam neni este nieco ine. Pravdepodobne sa nevie ovladat.

Pridaj si k tomu dieta, ci deti a to neni dobra kombinacia.

Ty mas uz cas na deti /uz bol aj skor/ a on by mal uz tiez vek na to, ale po psychickej stranke nie.

Matematicky - pre teba to neni vhodny partner na zakladanie rodiny.

Varianta 1/ pockas, ale bude to trvat dlho. Biologicke hodiny tikaju a pre teba a pocatie dietata to bude horsie. Mozno sa bude cakat dlho a nakoniec moze byt problem. Prinajhorsom mozete nesko dieta adoptovat, alebo vyuzijete umele oplodnenie.

Varianta 2/ vyriesi sa to coskoro /mozes pockat par mesiacov/, ale pri takychto poruchach je to malo pravdepodobne.

Varianta 3/ budes na neho tlacit a dieta si urobite. Nasledne budes trpiet ty aj dieta, lebo pre zdraveho cloveka je male dieta velky stres, nie este pre choreho. Alebo ho dieta dotlaci k tomu, aby na sebe pracoval /ale to je minimalne pravdepodobne/. Naviac, ak ma psychicku poruchu a maju to v rodine, moze to byt dedicne... Mozes to risknut, ale riskujes, ze dieta bude mat tiez jeho problemy v dospelosti, naviac komplikacie s jeho chorobou, ked to nebude zvladat, co pravdepodobne vyusti do rozchodu a ostanes ako slobodna matka s dietatom.

Varianta 4/ chces tak svelmidieta, ze to bude problem a pricina konca vasho vztahu a ty si najdes vhodnejsieho partnera. Ale ak by si sa teraz aj rozisla, kym sa spoznas s novym, zblizite sa, budete chciet dieta, tak najskor to stihnes v 40tke.

Rozhodovanie budes mat tazke...

Rescue84

no treba si uvedomit ak miluješ tak to rešpektovat daj mu toľko času koľko chce nech se pekne lieči ak pomože ak si dobre premyslí určite ty rád povie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ chce ešte čas - Fórum - ZDRAVIE.sk