Depresia, pocit menejcennosti

Príspevok v téme: Depresia, pocit menejcennosti
Julien10

Ahojte.Mám 21 rokov a trpel som depresiou od svojích 15 rokov,pre pocit menejcennosti(malý penis) a nezvladnutie školy.prežil som si toho veľa,čo ma viedlo tiež k hazardu a alkoholu,práve v tomto som hľadal odreagovanie.Medzicasom som skončil 2x na psychiatrickom liečení s diagnózou úzkosť a depresia...Prežil som si verte, hrozné chvíle ale mám to už za sebou...Momentálne už asi 3 roky sa cítim fajn,beriem ,,len,, 1x denne ráno serlift 100mg,občas zájdem k psychiatričke na sedenie.Ale trápi ma že som nedokázal urobiť školu,mám len vyucni list,nemám sebadôveru,som dosť ustráchaný pri nadväzovaní vzťahov,stále si poviem v hlave že pre žiadne dievča nie som dobrý(slabé vzdelanie,malý penis,liecenie na psychiatrickom oddelení,som fajčiar...) žiadna výhra,veď ktorá by takého chcela?...inak myslím že fungujem normálne,mám dobrú prácu,aktívne športujem (tenis),som veľmi veriaci (aj to mi veľmi pomohlo že som zvládol ťažké roky) mám veľa záujmov,skvelú rodinu,pekný dom...je to so mnou až tak zle?

Motivatormat

A o 3 ráno sa spi a nehľadá na internete pomoc :D inak čo tam vybehnúť piatok do klubu sa zabaviť a porozprávať z randím človekom čau ja som .... Čo zato dáš nič 1/10 ti povie ahoj ja som .. Teší ma

Motivatormatus

No prežil si veľa, ale ja nemám pocit že zomieras. Tak prečo končíš vravíš ako keby si mal 60 rokov a 3 infarktu. Môžeš ráno vstať z postele na vlastne nohy? Máš doma splachovací hajzel? Ak áno to je radosť kamo niekto to nemá pustíš vodu z kohútiku a umyjem si ruky to je zázrak ty vôle len to otocis a ide to niekto nemá. Tes sa z mala a budeš veľký človek. K penisu, neviem veľkosť nevadí 50% žien potrebuje penis 1-3 cm vo vagíne aby sa spravilo 4-6cm je 40% a 10% by mohlo mat aj metrového a nič. Inak ženská vagina má 12cm takze aj Japonska verzia je verzia. A z malým Gašparom spravíš najväčšej divadlo. Čo ti bráni ísť do školy? Si retard? Na vozíku? Potrebuješ pri sebe Helpdesk 24/7? Chod sa prevrat stranu dnes je nivy deň novy začiatok dnes píšeš svoju históriu neži to čo bolo!