Ako vyrásť

Príspevok v téme: Ako vyrásť
Tamiiiiiiiii

Zbláznim sa! Na každej stránke o modelingu sa píše, že modelky musia byť vysoké, ale z nejakého debilného dôvodu, nikoho nenapadne napísať tam, ako takú výšku dosiahnu!!!!!!!!! Berú na to nejaké drogy, alebo čo?! Na nete sa dá v dnešnej dobe nájsť úplne všetko, ale ako vyrásť sa mi ešte nájsť nepodarilo. Volám sa Tami, mám 12- v októbri 13, 163 cm a strááááááááášne chcem byť modelka. Nemáte nejaký ROZUMNÝ trik, ako vyrásť? A prosím nepíšte sem že zavesiť sa na tyč a ťahať sa dole... alebo podobne. Nemáte niečo ÚČINNÉ? Nejaké jedlo, ktoré obsahuje nejaké vitamíny atď. z ktorých sa rastie?! Prosím, ÚČINNÚ pomoc!
Ďakujem :).

hshsbsbsjsisiw

No s výškou ti nikto nepomôže, buď to máš v genetike alebo nie. Ešte ale asi vyrastieš keď máš len 12. Ja mám 17 a 180 cm, haha, ale už v 11tich som mala 170. :D v tvojom veku som chcela byt aj ja modelka, no potom som sa na to pozrela triezvymi očami :D

:D

Ahoj,, ja mám tiež dvanásť a tiež o chvíľu trinásť. mám prene 163 cm a stavím sa z tebou, že v dospelosti budem mať min.170 cm ale myslím si, že aj 178 a viac. aj ty vyrastieš. to chceš byť modelka v 13-ke?????? cvič udržuj si postavu a jedz ryby, lebo tie sa jedia na vývin kostí, ale ja ich nejem(je mi z nich blbo(iba 2 druhy)) a aj tak rastiem rýchlo: 9 cm za rok CCA!
držím prsty a želám peknú kariéru modelky.

Jouq

Tami, zlato, rada ako vyrásť NEEXISTUJE pretože je to vec genetiky, ale si ešte mladučká a rásť budeš ešte cca do 15-16 to koľko vyrastieš závisí od toho ako vysokí sú tvoji rodičia, kedy si dostala prvú menštruáciu /teda ak si ju už dostala a pod./

Xiang

Aloveu to uz je ze aka hlupost mozno ti to pomoze ale ktovie aka je druha tvar toho kedze je to akoby hypnoza...btw ty este vyrasties ale max. 5-6 cm...a vidno ze si este dieta lebo inak by si vedela ze jedine co ti pomoze vyrast je GENETIKA

aloveu

Nechápem, prečo nikto na tomto fóru neverí tomuto:
www.youtube.com
Však to je asi najúčinnejšie, čo môžeš pre rast urobiť! Počúvať to ráno a večer na slúchadlách. Nič iné netreba. Ak však nemáš trpezlivosť, tak Ti ani to nepomôže...

WNTD

A ak chceš robiť modeling na slovensku tak si veľa asi nezamodeluješ. Tu robiť modelku nemá budúcnosť. Niesu tu židne známe agentúry

WNTD

Nedavno som aj ja napisala niečo podobné lebo chcem ist na modeling. Neberu žiadne drogy ani ucinne elixiry. Majú to v genetike. Ak máš vysokych rodičov tak si počkaj. Maš len 12. Ja mam 14 a mam 159 takze som o par centimetrov nižšia ako ty. Choď spať o 10-tej večer. O 10-tej až do 2-hej rana sa aktivuje rastový hormon bez ktorého by si nerástla. Ďalej, bielkovinová strava, pi rano a večer mlieko. A samozrejme treba cvičiť a naťahovať svaly. Ak sa nechceš vešať na tyč tak na cvičenie rovno zabudni. A na rast kostí je potrebný vitamin D ktorý je napr. V rybách alebo skus chodiť von na slniečko. Aj to pomaha