Fitko Bratislava

Príspevok v téme: Fitko Bratislava
Basca

Zdravim ludia dobrej vole :)

chcela by som sa spytat na najlepsie fitko v BA, aj pre zaciatocnikov a hlavne: je tu niekto, kto by to chcel podstupit so mnou? :) popripade by ma nieco naucil v cviceni vo fitku.

ak by mal niekto zaujem, tak mi napiste na mail: havana.cosette@gmail.com alebo aj sem.

som baba a mam 21 rokov :)

Petrolka

Aha tak to chapem ale tak aspon ta netrapili tieto informacie, lebo ja som to sledovala od zaciatku kedze do istej miery sa to tykalo aj mna a mala som dost:/ Ale uz na to nemyslim, stalo sa tak sa stalo a ide sa dalej. Dnes mi akurat kamaratka spominala ze by tam to fitko na nejakych 99% malo byt. Ozaj a je tu niekto kto ma s ich sluzbami skusenosti? Chodi niekto do fitka golem? Chcela by som vediet ako to u nich a kolko u nich stoja pernamentky a pod. Vdaka:-)

SANDUCHA

...bude to asi tym ze posledny mesiac som toho mala strasne vela v robote a riesila som veci iba ohladom roboty a nemala som cas ani na telku ani na internet...preto som ostala zrazu v soku ked som tu zbadala takuto temu a tie komentare...a to sa len hovori alebo fakt tam aj nejake pojde?...

Petrolka

Sanducha ahoj:-) To si fakt nepocula o tom co sa stalo v Body? Ved to davali aj v spravach aj na internete o tom pisali. Kde zijes, prosim ta? Aby si ale vedela, tak proste neplatili najom budove relaxx a tak ich odpojili a oni samozrejme nakoniec zavreli ale najhorsie bolo ze ludi obrali aj o peniaze kedze predavalli pernamentky na rok 2017. Toto sa stalo asi pred dvoma tyzdnami a uz je cca tyzden zatvorene a teraz sa hovori ze tam pojde ine fitko, ale to este nie je potvrdene. Tak v skratke asi tolko

SANDUCHA

...prosim, prosim, uvedte ma trosku do situacie co tu riesite...som trosku mimo ostala, som si to isla vsetko citat ale ved to by som tu bola aj dve hodiny...bol by tu niekto taky ochotny a napisal by mi co sa tu riesi...ja ze tu zistim nejake info o dobrom fitku a tu com citala o nejakych situaciach ako sa zachovalo Body a ja o nicom neviem...budem rada ak mi to vysvetli niekto...

proffo

-Terez1989 som sa zle vyjadril predtym takze ani sa necudujem ze si nevedela, teda respektive skoro vobec som sa nevyjadrio. Nie si sama, ver mi aj mne to tam vyhovovalo. Cakame, cakame vsetci a stale nic, uz ma to prestava bavit. Kamarat mi hovoril ze som blby, ze nech zacnem niekam inak chodit, no neviem co mam robit, ked terza aj tak nemam nejako peniaze nazvys:/

Monka93

Terez1989: mohla si napisat, chcela by som to vediet, ale ked nechces tak nutit ta urcite nebudem..Hej, hej trosku som si bola vcera, ved bolo krasne pocasie, takze mi to nedalo si neist zabehat..A len tak popri Dunaji a tak..Ako ma napadlo:-) Nejake nove info ohladom toho co bude v budove relaxxu, nemame?

Terez1989

Proffo jaj dakujem za odpoved, som nevedela ze na ktore narazas. Jasne to chapem, pokial mu to vyhovuje. Ved kazdy chodim tam, kde to ma on najblizsie. Ja by som to mala na tu eisteinovu najblizsie, no len ked tam uz teraz to fitko zrusili, tak neviem, uvdidi sa..
Moni to mas pravdu, radsej si ani nic neplanujem, aj ked...No radsej nebudem ani pisat.. Hej, bola si si zabehat a kde?

Lemona

LadyMima ale tak to nie, nechcem len sediet na zadku, ved sem tam pojdem von alebo si zaplavat, ale teraz nemam nazvys peniaze na pernamentku,takze sa s tym musim zmierit ze jednoducho nebudem chodit do fitka. Ved nieco si viem odcvicit aj doma, nie je to az take stratene. Hej? To je dobre, ze si sa tak rozhodla:-):-)

LadyMima

Lemona tak radsej budes na zadku sediet hej? Ved v Bratislave mi pride ze je vsetko daleko a ze vsade musis cestovat. Ale ved je to tvoje rozhodnutie, pokial ti to nevadi ze sa nebudes hybat tak ok. Sice tiez som taka ze cakam co sa bude diat, ale myslim ze to bude este dlho trvat takze si niekde zaplatim aspon tu mesacnu pernamentku

Lemona

LadyMima tak to je dobre potom:-) Ale ano zbezne co som potrebovala to som si pozrela ale aj tak zatial nejako neriesim kedze nie je este nic iste. Budem nadalej asi len sediet doma a sem tam pojdem si niekam zaplavat. Chcem fakt pockat ako sa vykresli situacia. Mne to pride vsade daleko ze by som musela dochadzat a to sa mi nechce:/