Fitko Bratislava

Príspevok v téme: Fitko Bratislava
Basca

Zdravim ludia dobrej vole :)

chcela by som sa spytat na najlepsie fitko v BA, aj pre zaciatocnikov a hlavne: je tu niekto, kto by to chcel podstupit so mnou? :) popripade by ma nieco naucil v cviceni vo fitku.

ak by mal niekto zaujem, tak mi napiste na mail: havana.cosette@gmail.com alebo aj sem.

som baba a mam 21 rokov :)

Terez1989

Petrolka tak to si mala fakt šťastie. Dnes som dokonca čítala dva články na pluske, jeden bol o tom ako zatvorili najväčšie fitko na Slovensku a druhý o tom koľko ľudí sa im podarilo oklamať a okradnúť o peniaze a že už svoje peniaze asi nikdy neuvidia. Normálne babe ešte v septembri predali pernamentku, pritom už v máji dostali výpoveď, takže vedeli že tam naďalej nebudú. Si zober koľko to dopredu vedeli a aj tak smelo predávali a oberali ľudí o veľké peniaze. Veď ročne členstvo tam stojí vyše 800€. Je mi z toho ich prístupu zle!

Petrolka

Terez ja som mala to stastie ze som si to este stihla vsetko rano precitat pokial som vypila kavu ale poobede ked som uz isla pozriet aka tam je situacia tak som ostala v soku ze oni si svoju stranku uplne zmazali. Ako toto je pristup jak hovado!!!Tak ludi tyzden namotavaju, ze sa snazia odstranit poruchu, a dohaduju sa s majitelom budovy, potom si vyhodia oznam ze je fitko docasne zatvorene a nasledne zrusia uplne stranku aby ich uz nikdy nikto nemohol kontaktovat..A oni si hovoria ze najlepsie fitko??A tie sluby, ze klientom nahradia dni, ktore nemohli vyuzivat vsetky sluzby, no uz akurat tak mozu vsetci snivat o tom..SAME KLAMSTVA a KLAMSTVA a KLAMSTVA!!!

Terez1989

Ľudia to naozaj už Body Energy Club zatvorili???:O Som videla nejaké články, že najväčšie fitko skončilo a neviem čo možné, je to pravda?? A konalo sa aj to priblblé stretnutie čo sa snažil jeden chalan na fb propagovať? Videli ste to?? Neviete ako to dopadlo?

tanicici

Mimuš to máš pravdu, veď to je aj vidno na FB, len nechápem tých ľudí ktorí sa ešte zastávajú Body a tvrdia že aj keď sa niekam presťahujú že tam pôjdu a budú ich podporovať naďalej. Ako niektorí sú fakt zaslepení:(:( Nevyjadrili sa, veď to sme ešte zvedaví ako to bude pokračovať, či aj niekto niekedy peniaze uvidí. To ešte bude zaujímavé!!!

LadyMima

Fúúúha Tani, tak to sa mu ale že vôbec nečudujem že je poriadne nahnevaný na nich, a myslím že nie je sám!! Však kopu ľudí u nich malo predĺžené členstvá. A oni sa mu aj vyjadrili či uvidí niekedy svoje peniaze, alebo že dostanú nejaké odškodné???

tanicici

Mima veď som si ho už samozrejme aj prečítala...Hej je členom, no teda vlastne už asi ani nie je, keďže dnes mi ráno nasrato volal že už fitko úplne zatvorili, bol riadne nahnevaný lebo on si bohužial aj členstvo predĺžil a teraz nemá vôbec záruku že tie peniaze niekedy vôbec uvidí..No otras!!!

Proffo

-LadyMima- tak pravdu povedat je tazsie ako klamat do oci,to myslim ze vsetci dobre vieme!A tak to je ocividne aj u nich,ze len do bublinky vsetko davaju,k vsetkemu sa len okruhovo vyjadruju a potom chudaci ludia,nevedia co si maju mysliet:(:(

LadyMima

Proffo nie si sám ktorý by to chcel vedieť, čo a ako plánujú, a ako budú ďalej fungovať!!! Sme taký viacerí!!!Len zatiaľ sa nikto žiadnej odpovede nedočkal aj keď sa to ľudia už x-krát majiteľov Body pýtali:(:(

Tanicici veď si ten blog prečítaj a budeš vedieť o čom je. V podstate ale je tam opísaná celá situácia BEC!!!Tvoj priateľ je členom?Úprimne ho ľutujem, aj keď ja nemám čo hovoriť:/Aj si predlžoval členstvo?

ottilo777

nech si uz hovoria a vysvetluju co chcu ako chcu ja osobne keby mam takyto brutal problem tak ani neviem ako by som to vysvetloval...
V dnesnej dobe prist do satni a vidiet tam sviecky namiesto normalneho osvetlenia z dovodu odpojenia... to je hard core:D

Proffo

-fergas- kamo vdaka,som to sem daval narychlo a som si to ani nevsimol,ze ked sa klikne na odkaz tak nezobrazuje clanok.Ale teraz je to uz ok,ked si ho sem hodil aj ty.Mozu si ludia precitat.Dik:-)Dobra poznamka s tym pravdivym vyjadrenim,ked aj doteraz zavadzaju a klamu tak ktovie ci sa niekedy dozijeme aj pravdiveho vysvetlenia:/:/