Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľovo stretávanie sa s kamarátkami

Príspevok v téme: Priateľovo stretávanie sa s kamarátkami
mellina

Dobrý deň,čo si myslíte o tom keď jeden z páru chodí von z kamarátkami? Povedala som mu že mi to je nepríjemné, no napriek tomu sa tvári akoby nič a stále v tom pokračuje... minule dokonca s kamarátkou spal pod hviezdami, niekde na karimatke v spacáku či čo. Máme obaja 20 rokov, neviem čo si mám o tom myslieť. Aký je váš názor na toto?

Nina.

Stretávanie sa s kamarátkami síce moc nemusím, ale ok, ak to nie je nejak často a nie je tých kamarátiek milion, ale len pár, tak je to v pohode. Ale aby spal s nejakou kamarátkou niekde pod hviezdami, to už mi fakt pripadá trochu moc. Nech sa stretáva s kamoškami za bieleho dňa niekde na káve, ale takéto romantické večery by som netolerovala. Neverím, že s ňou nič nemal, alebo aspoň nechcel mať.

Delete 2

Stretávanie sa je ok ale tá karimatka ani mne nepríde úplne v pohode.Teda voľakedy ešte existovala medzi ľuďmi dôvera ale v dnešnej dobe... Tak len toľko...veľa hviezdnych nocí mu želám chalanovi :)

DontWorry

Stretavanie sa s kamaratkami nejak prilezitostne je podla mna uplne normalne a neriesila by som to pokial by nic netajil a povedal narovinu o koho sa jedna. Zvyknem si chodit aj ja so svojimi kamosmi napriklad...
To spanie v spacaku mi uz ale divne pride, lebo spat tam mal radsej s tebou ako s nou a to by som prehodnotila a dala mu jasne najavo, ze sa mi to nepaci..

sentinel

tak spat s kamoskou na karimatke pod hviezdami pokial je zadany asi moc v poriadku neni, teda chapem ak je to jeho uplne ze best naj kamoska ktoru pozna roky a vela si preskakali ale to nic nemeni na fakte, ze vam niečo taketo niči vztah.