Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príšerná bolesť

Príspevok v téme: Príšerná bolesť
Jsnsbbr

Dobry vecer, prosim vas o pomoc.. V piatok som mala neskutočne bolesti hlavy až som plakala, strašná nechuť do jedla, v sobotu pretvavali mierne bolesti hlavy brucho sa ale polepšilo, jedla som doobeda poobede prisla zase nechuť a trvá az do dnes v nedeľu ani dnes som nic nejedla chce sa mi zvracať mam bolesti hlavy pociťujem ich na spánkoch, vzadu na hlave nad očami bolest sa stale presúva som bezradná dala som si dnes Ibalgin ale nic vôbec.. A dnes dokonca citim slabosť svalov lávu ruku mam akoby takú bezmocnú, neviem co mam robit prosim nema niekto nejake skúsenosti?:( mala som ist dnes na krv ale lekárka ma dovolenku takze to musi počkať do budúceho týždňa..dakujem za akékolvek rady..

RNG

Nuz zialbohu podobne sa prejavuje aj zapal mozgovych blan a to je velmi vazna zalezitost Takze ziadne vahanie, na pohotovost! Ibalgin na to nepomoze...

N-ika

chod okamzite do nemocnice na pohotovost (uz si tam davno mala byt!) a necakaj na obvodnu...na pohotovsti ti urobia rtg, pripadne ct alebo mri (zalezi aj na vybaveni nemocnice) a budes vediet na com si...moze ist o zivot, co ti presne je ti tu nikto nepovie, nevieme indikovat diagnozu na dialku...a na obvodnu necakaj, ta ti zoberie krv a v stredu uz moze byt neskoro...moze to byt migrena, ale aj aneuryzma, nador...cokolvek...nestracaj cas, bolest hlavy spojena so zvracanim je vazna vec!

Jsnsbbr

Ide o to ze sa strasne bojim.. Urcite tam zájdem ale bojim sa toho co mi povedia.. Nemáte s tým žiadne skúsenosti co by to asi tak mohlo byt?:(

odpovedam

a naozaj si u lekarky bola? pretoze ak aj ma dovolenku, zo zakona ju MUSI niekto zastupovat. mala si ist k zastupujucej lekarke. a vobec, ak ti bolesti tak dlho pretrvavaju, preco nejdes na pohotovost? okamzite tam volaj a ak mas niekoho, kto moze ist s tebou, tak nech ti ro bi sprievod. necakaj zbytocne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príšerná bolesť - Fórum - ZDRAVIE.sk