Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarát

Príspevok v téme: Kamarát
didi1207

No mám taký problem mám jedneho dobrého kamaráta s ktorým o sebe vieme skoro všetko. Ale mňa už asi 3 roky nehorázne priťahuje ale problem je že ja z neho neviem výjsť stále keď sme spolu sa bijeme podbabrujeme do seba a on mi stále hovorí čo je na mne nedobre ale keď je opitý stále dačo chce berie si ma ku sebe dotýka sa ma všade a proste ide mu stále o dačo keď je opitý ale ja nikdy nič nedovolím proste sama neviem prečo. Neviem čo si mám o ňom myslieť mám šancu, nemám, chce ma, neche, ale jedno viem on mňa nehorázne priťahuje pomôžte mi čo mám robiť -__-

didi1207

Neviem mám strach sa s ním tak narovinu porozprávať. Ale neviem čo sa deje hovori mi že mám kepšiu tvar že mán dovru fotku na občianskom pritom je strašna ako skoro každa a to sa ešte nikdy nestalo aby mi on hovor za triezva že je na mne dačo dobre ach ja z tohi chlapca asi nikdy nevýjdem

Nina.

Tak sa o tom normálne porozprávajte. Narovinu sa ho spýtaj, prečo robí to, čo robí keď je opitý, či chce niečo viac alebo čo? A podľa odpovede sa zariaď. Kľudne môže ísť len o to, že keď je opitý, tak môže mať chuť na sex a tak to skúša na tú, ktorá je po ruke. To sa mi zdá aj najpravdepodobnejšie. Chovanie tohto štýlu v opitosti by som nebrala ako nejaký veľký dôkaz zamilovanosti.

didi1207

Ďakujem :) Dúfam že to výjde len neviem ako by som ho mala trochu domotať aj ja lebo on to so mnou robi stále lebo nechcem byť nápadna a tak :)

0vecka

nj podla mna die po tebe ako blazon ale nevie sa odhodlat a tie bitky to je take ako ked 3 rocny bije spoluziacku ktora sa mu paci...

Frost

Ber to tak že za triezva je úprimný a toho si váž, hovorí ti o tvojich nedostatkoch, čo by si na sebe mala podľa neho zmeniť. A keď je opitý, tak jasne dáva najavo čo chce.

didi1207

Ale neviem o čo mu ide keď on stále hovorí že som strašna toto je nedobre tamto a keď je občas opitý tak už nie už mu ide o dačo neviem z neho výjsť to je v tom

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarát - Fórum - ZDRAVIE.sk