Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riešit, alebo neriešit?

Príspevok v téme: Riešit, alebo neriešit?
jozef69

Ahojte,

stretol som sa z jedným dievčaťom, prvé rande skončilo v pohode. Lenže teraz mám problém, ked si s nou píšem je absolutne v pohode posiela s smajliky, ale akonahle jej zavolal je skor odmerana. Chcel by som sa opytat skor neznejsej casti fora, vykaslat sa na nu, alebo nie. Osobne by som zabojoval, len sa zbytocne nechcem vnucovat. Co si o tom myslite?

Dakujem za vsetky nazory!

Sejla

a co myslis tym ZABOJOVAT? Ved ak sa s nou chces stretnut, pozvi ju zase niekam a ona but prijme, alebo sa z toho vykruti

Delete 2

Ak sa nevieš rozhodnúť tak si hoď mincou. Nie je dôležité na ktorú stranu padne ale to, na ktorú budeš myslieť ak bude minca vo vzduchu :)

Ja by som to nevzdal, každý človek je jedinečný :)

klenot

možno jej viac vyhovuje si len písať, asi bude jedno z tých obetí dnešnej doby ktoré žijú internetovým životom a normálne nevedia komunikovať len písmom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riešit, alebo neriešit? - Fórum - ZDRAVIE.sk