Velmi casto sa mi toci hlava

tosomnenija

ak by pomohla kava, tak mozno ze ma ste nizky tlak.

inac mozno ze je problem aj v krcnej chrbtici. nesedavas nakrivo? v tomto pripade zacni plavat(+dbaj na drzanie tela) a prejde ti to samo.

LMarika

Zacalo to asi pred mesiacom? Cize v obdobi dost velkeho tepla? No ak by sme brali do uvahy, ze pitny rezim dodrzujes a napriek tomu sa ti toci hlava, skus v case, ked sa ti toci hlava, vypit niekde v kaviarni jedno espresso. Hovorim v kaviarni, lebo doma mozno vasi piju instatntu kavu a instantna je totalne nezdravy humus a po vypiti kavy pozoruj, ako sa citis. Ak sa budes po kave citit omnoho lepsie, ze sa ti uz hlava tocit nebude a nebudes uz mat pocit na odpadnutie, tak potom mas urcite nejaku alergiu. Alergia na spory plesni zapricinuje presne taketo stavy, ze sa clovek moze citit na odpadnutie a toci sa mu hlava. Aj ked deti cez leto odpadavaju v kostole, pricinou je tato alergia. Nesvrbi ta v lete pokozka na odhalenych castiach tela? Nesvrbi ta nos, nesvrbia ta usi? Nezobudzas sa rano s upchatym nosom? Ak ta nieco svrbi, navstiv dermatologa, nech ti urobi test. U alergologa by si totiz na test cakal aj tri, styri mesiace a nakoniec by ti mozno dal do testu nejake dva druhy plesni a vybavene, zatial, co dermatolog ti ich da viac, tym padom je vacsia sanca, ze dostanes do testu presne tu plesen, na ktoru si alergicky. Samozrejme, ze ak sa ti toci hlava, nemusi byt pricinou len alergia. Pricin moze byt viacero. Moze to byt aj cukrovka. A ine potravinove intolerancie. Alebo slabsie srdce. Ale ked vychadzame z toho, ze teraz je leto, cize obdobie, kedy sa plesniam mimoriadne dobre dari, skor by som uvazovala v prvom rade o tej alergii na spory plesni, daj sa na nu vysetrit. Kava na tieto stavy u alergikov sice pomaha, ale antihistaminika pomozu tiez. Normalne budes kazdy rok v letnom obdobi brat lieky na alergiu a nebude ti nic.