Píše mi ex

Príspevok v téme: Píše mi ex
Dev6

Dobrý deň (alebo ráno :D)
Práve mi na facebooku napísala ex ktorá si ma pred 5 rokmi zablokovala po tom ako si našla za mňa náhradu. Teraz vám popíšem ako to vtedy bolo.
Mal som 20, ona mala 15. Asi to bola blbosť začínať si niečo s 15tkou, ale išiel som do toho. Bola to v pohode baba, dalo sa s ňou pokecať, zabaviť, všetko super. Oproti 2 babám s ktorými som chodil predtým mala dosť navrch, najviac sa mi páčila jej energickosť, nerada sa hádala, bola ochotná ustúpiť než sa pohádať, v tomto som rovnaký. Trvalo to 2 mesiace, keď ma zrazu nechala kvôli inému chalanovi približne v jej veku. Bola to dosť krutá facka, nechápal som prečo a ako. Pre istotu si ma úplne vymazala zo života. Ale život išiel ďalej, v podstate som ju bez problémov úplne vyhodil z hlavy.
A teraz po 5 rokoch mi na fb napísala ako veľmi ju to mrzí, že bola hlúpa atď. Je možné že by chcela druhú šancu? Viem že by to asi bolo riziko, čo urobila raz sa môže zopakovať, na druhej strane bola vtedy pubertiačka a mohla sa zmeniť, neviem čo robiť a čo jej odpísať.
Vopred ďakujem za rady. :)

kafe

je možné, že ju to len trápilo a chcela sa ti iba ospravedlniť. Zas to neber, že sa ti chce hádzať okolo krku. Normálne sa bavte, neutrálne ako kámoši, nemusíš po nej okamžite vyštartovať.
Inak mi to z tvoje strany príde dosť zúfalé, že ty okamžite myslíš na vzťah s ňou. A ona sa ti iba ospravedlnila, lebo jej došlo, ako hnusne sa zachovala. Nehľadaj za tým nič viac, nedomýšľaj si hlúposti.

zimiii

treba brat aj do uvahy ze vtedy mala 15 a dnes ma 20,za taky cas a hlavne v puberte sa clovek strasne zmeni,takze je to uplne iny clovek uz