co mam robit?

MrScarlet

for .d.a.d.k.a. -toto je o inej teme!!!Skus citat nazvy tem a popros priatela o dlhsiu predohru, mozno v tom bude problem, ak nie, tak si kupte lubrigel

.d.a.d.k.a.

čO MáM ROBIT KED PRI SEXE MáLO VVLHNEM ALE PRIATELOVI TO NEVADí ALE MNE ANO A PRI SEXE SA NEVIEM SPRAVIT ALE PáčI SA MI TO A ORGASMUS AJ BOLI A MáM RADA NA DORAZ ALE BOLí TO PORADTE

monitor

kiri tak vies ako.. test vysiel negativny ale neviem ci mu mam verit. bo priatelka mala dostat menstr. tak 31..1...2.. a test si robila hned stvrteho. tak neviem ci sa spoliehat a este to aj tak nedostala :( ale ak nedostane do konca tyzdna pojde potom ku doktorke. ci ty si co myslis ? mame verit tomu testu

kiri

monitor> tak ako? Mozem gratulovat k negativnemu baby testu a pozitivnej menstruacii, alebo sa to s Vami este stale hra

monitor

suzan a myslis ze ten test je pravdivy ked priatelka mala mat kramy tak 31,1,2 a test si robila 4.6.. myslis ze bude pravdivy??

suzan

Robil mi ultrazvuk...mešká mi to asi 3 týždne.Test som si robila po 1 týždni meškania a sestrička povedala že to býva už po 3-4 dnoch meškania pravdivé...

monitor

suzan. no tak a co ti tam robila?? ako na to prisla?.. a tebe to kolko vlastne meskalo?? a po akom case od sexu si si robila ten test?