MUDr. Marian Kováč ORL klinika BB - rhinoplastika

Rybka2020

Ahojte, plánujem operáciu nosa u doktora Kováča, som objednaná na konzultáciu, hrozne sa bojím narkózy, tak by som sa chcela opýtať, či ste niektorá z Vás absolvovala operáciu nosa u Kováča iba v lokálnej anestézii, teda či je to u neho vôbec možné.

Monica20

Ahojte, aj ja uvažujem o rhinoplastike. Chcela by som odstrániť hrb na chrbte nosa, skrátiť a vyformovať špičku. Neviem sa rozhodnúť, ktorému chirurgovi by som sa mala zveriť. Vedeli by ste mi prosím pomôcť a poslali by ste mi fotky pred/po pri doktorovi Kováčovi? :) monika.sitekova2@gmail.com

baska206

Ahojte,

rozmýšlam nad rinoplastikou u pána doktora Kováča. Mohli by ste mi tie, ktoré ste uňho absolvovali operáciu, poslať fotky pred a po? Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem.

SisKa175

Dobrý deň, viem, že to je už starší príspevok, ale mala by som záujem o nejaké fotky pred a po operácii u MUDr. Kovaca

alenaaa

Ahojte dievčatá, prosím Vás o info ja tiež premýšľam ísť ku Kováčovi, môžem sa ozvať niekomu do správy alebo poprosiť foto? Ďakujem

Nellaaaa

Ahojte možete PROSIM aj mne na mail poslat vaše fotografie od pana kovača. dakujem belicovapeta@gmail.com ,tiež potrebujem upravit špicku po jednej operacii ktora nebola dobre dokoncena Vdaka

Zuziii

Ahojte máte niekto foto od mudr. kováča, žeby ste mi poslali do e mailu ? Rada by som videla jeho prácu . Zuzka.holubova19961@gmail.com

Zuziii

Ahojte máte niekto foto od mudr. kováča, žeby ste mi poslali do e mailu ? Rada by som videla jeho prácu . Zuzka.holubova19961@gmail.com

A12

Pre DR. Kovača som sa rozhodla na zaklade recenzii - preto jednu pisem aj ja, pretoze viem, ze je to obrovska pomoc pre cloveka, ktory nad tym uvazuje ? Po inom nose som len z estetickeho hladiska tuzila viac ako 10 rokov...pred rokom to uz vsak nebolo len o estetike - okrem hrbu na nose mi nos akosi “vyrastol” do tvaru S, nosna dierka sa vnutornym zdeformovanim priepasky zuzila az tak, ze som pri beznej komunikacii NOSOM PISKALA! Dychanie sa odmedzilo na 1 nosnu dierku, nos som fukala 30x do dna a bez kvapiek pre alergikou som nosom nedychala vobec! Takze okrem hrbu, zdeformovaneho nosa do tvaru S, spadnutej spicky a zapale po piercingu som mala cerveny ako alkoholik a navyse uz neplnil svoju fuknciu...k plastike ma “nakopla” moja rodina, ktora ma cely cas neskutocne podporovala pocas brutalnych stresov a strachu, ktory som prezivala kvoli operacii...logicky - bala som sa vysledku - ci uz po estetickej, i fukncnej stranky...
Na operacii - septhorhinoplastike (teda kompletke) som bola vo februari 2019 - a mozem povedat, ze to bolo to NAJLEPSIE ROZHODNUTIE ? DR. Kovac a cely jeho tim su NESKUTOCNY profesionali a ludia s obrovskym charakterom ? PN som bola 2 tyzdne s prisaham, ze tak super som si este asi nikdy neoddychla ako po operacii ? bolesti minimalne - a ak prisli, lieky to utlmili, dychanie ustami bolo len 1.den po op., kedy boli v nose tampony, ked som sla domov - vybrali mi ich a dychalo sa primerane stavu, bez problemov zvladnute ? po tyzdni sla dlaha dole, a rozplakala som sa stastim ❤️ Bola som to stale JA - velmi som sa bala ze okolie bude riesit moju plastiku - no 90% okolia si nic nevsimlo ? napriek tomu je zmena brutalna - nostek je KRASNE ROVNY, dycha sa mi UZASNE, po kvapkach uz ani nesiahnem, a lutujem len to, ze som tam nesla uz davno! Ked si dnes prezeran fotky pred a po - neverim vlastnym ociam ze toto fakt dokazali ruky chirurga ❤️ Nelutujem ani sekundu moje rozhodnutie pre operaciu u dr. Kovaca ❤️ Takze ak nad tym uvazujete - chodte do toho, dr. Kovac je tym najlepsim rozhodnutim, u mna ma obrovske DAKUJEM ❤️

abecedab

ahojte,
riešim opravnú operáciu u dr. Kováča, po tom, čo mi nos dokatoval iný doktor. Ale neviem sa rozhodnúť. Má niekto podobnú skúsenosť? Ak ste boli na opravnej u Kováča, boli ste potom spokojné? Alebo je tu niekto aj, kto nebol spokojný? Neviem, či je lepšie vybrať si Kováča alebo Sičáka. Máte prípadne niekto skúsenosť aj so Sičákom? Ďakujem