MUDr. Marian Kováč ORL klinika BB - rhinoplastika

Anavi23456

Musím povedať, že pán doktor Kováč je veľmi ale veľmi dobrý doktor operácia prebehla s maximálnou spokojnosťou sestričky velmi zlaté,milé a ochotne.
Bolesť naozaj takmer žiadna a som len týžden po operácii dlahu mi dal dnes dole a už teraz som neskutočne spokojná .A to bude ešte lepšie ked to odpuchne. Naozaj ODPORÚČAM ! Vynikajuci doktor a velmi zlatý a sympaticky človek !
Ďakujem velmi pekne :)

Anavi12345

Musím povedať, že pán doktor Kováč je veľmi ale veľmi dobrý doktor operácia prebehla s maximálnou spokojnosťou sestričky velmi zlaté,milé a ochotne

anketa

Citam tu kde co ...kto si vybral aeho lekara...moj pribeh je asi takyto....roky do zadu som mala drobny hrbol na nose ,, velmi,, mi vtedy vadil a tak som aj dopadla...sfucovane styri operacie nosa ale tak ze po stvrtej oper.moj nos vyzeral asi takto spicka bola uzsia ako koren nosa...a to vdacim tomu ,, dokonalemu,, chudakovi z Nr Mladekovi arogantnemu pajacovi ktory ma doslova zmasakroval a vysledok bol stale horsi a horsi..jeho odpoved...ked som sa spytala na vsetko co som chcela ...ten nos sme vela krat robili lepsie to uz nebude...no ty chudak ten nos si mi zohavil ty nik iny...nikdy ani nepomyslite na avelane nitra je to o biznise nie o nas...jedna zadlzena klinika...s arogantnymi doktormi....bola som za mudr.Kovacomv BB kus zlateho chlapa ktory sa na nic nehral....a opravil to co ten chudak v NR pokazil a verte mi som z NR a nic dobre som naMladeka nepocula...Jednej pani upravil tak viecka dolne ..no zohavena nadobro...riesi sa to na sude..

Diana21

Milá Tina, pán Dr. Kováč nie je plastický chirurg a buďte rada, že vám urobil radšej menší zákrok, ako by vám mal nos úplne dobabrať. Určite sa pre takýto zákrok rozhodol, po dôkladnej úvahe. Prílišnou motiváciou sa dá veľmi veľa pokaziť a menej je niekedy viac. Lepšie spraviť menej a vylepšiť, ako urobiť príliš veľa a pošpatiť. Pan Dr. Kováč je seriózny doktor. Mám vlastnú skúsenosť, síce zatiaľ len s poradenstvom, ale s tým som bola maximálne spokojná. Veľmi veľa ludí si pochvaľuje aj jeho chirurgické umenie. Určite vedel, prečo tam ten malý hrbček nechal. Môže sa vám stať, že ak si do toho necháte príliš vŕtať, bude to mať presne opačný efekt. Nedávajte do seba rezať pokiaľ nemusíte.

romanticka

Ahoj saldat, plne súhlasím, otrasný prístup a na konci mne povedal, že no čo už spravíme keď to príroda tak zariadila, ale aká príroda, veď to bolo jeho rukami...ľutujem, že som vtedy nič nepodnikla, lebo psychika v prdeli a peniaze tiež, čas tak isto...ale už som na tom oveľa lepšie vďaka MUDr. Kováčovi, naozaj seriózny prístup k pacientovi, vypočuje si Vaše požiadavky na rozdiel od Červeňa, ktorý si začne kresliť na papierik, aby som videla aké má on "estetické cítenie"...a začne zhadzovať ostatných doktorov, lebo on je "naj"...otras a pritom pýtajú nenormálne peniaze, berie to ako kus, nie ľudskú bytosť, aspoň ja mám s týmto takéto skúsenosti...proste jeho robota a ide sa ďalej...nechápem ako pred niekoľkými rokmi som o ňom čítala len samé dobré recenzie...nerozumiem tomu, naozaj...

saldat

VAZENY POZOR NA MUDR.CERVENA BB.POVEDANE NA ROVINU VACSIEHO CHRAPUNA SOM ZA SVOJ ZIVOT NESTRETOL.!!!CLOVEK BEZ CHRBTOVEJ KOSTI A BEZ CITU.KLAMSTVO A ZAVADZANIE KLIENTA V ZAUJEM PENAZI JE PRE TOHTO UDAJNEHO '''''PLAST.CHIRURGA''''''BEZNA ZALEZITOST A NORMALNY JAV!!AK VAS TOTALNE DOKALICI SVOJOU NESCHOPNOSTOU ODKOPNE VAS AKO PRASIVEHO PSA .TO CO SPRAVIL MNE NEPRAJEM NIKOMU ZVAS.AK JE PANBOH TAM HORE OCOM POCHYBUJEM DUFAM ZE PRIDE CAS AJ NANHO.V ZAUJEME PENAZI VAS BUDE ZVADZAT A KLAMAT UZ V PRVEJ KONZULATACII.KED SI VINUTI TYMTO CHRAPUNSKYM SPOSOBOM VAS PODPIS POD OP.ZAKROK MA VYHRATE!!!CO TAM POTOM ZE VAS DOSLOVA ZLOZI DO KOLIEN NA CELY ZIVOT HLAVNA VEC ZE ON AKO AJ JEHO KLINIKA MA ZAROBENE.VAM OSTANU LEN SLZY PRE PLAC A NEUSTALE VRACANIE SA KTOMU KOHO STE SI TO VYBRALI AKO DOKTORA.NIK PONOM NECHCEL OPRAVOVAT PO ZHLIADNUTI CO MI TO TEN CHRAPUN UROBIL.NA VYSEKANIE TOHO CO VAM SPOSOBI MA PREDSA SVOJHO DVORNEHO PSA ADVOKATA PATAJA.CHRAPUN AKO ON SAM .

romanticka

Ahoj nebubu, napíš mi na romanticka25@azet.sk ja som toto absolvovala, najskôr Červeň, potom pán doktor Kováč