Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hanblivosť

Príspevok v téme: Hanblivosť
tinka0198

Ahojte, s mojím terajším priateľom sme sa spoznali minulý rok cez internet, bolo to celkom v pohode najprv sme boli kamaráti no nakoniec sme spolu začali chodiť bolo to v pohode, bola som šťastná aj som že som našla človeka ktorý ma podporuje. jeho problém je ale to že je strašne hanblivý niekedy až prehnane, neobjíme ma a ani ma nechytí za ruku keď to aj ide spraviť vidím že to robi ako keby nútene, už sme sa o tom aj rozprávali no on vždy zmení tému, ja neviem čo mám robiť chcem mu pomôcť sa toho zbaviť aspoň čiastočne ale neviem ako poraďte mi prosííím :(....Vďaka za rady

jajajajajajt

no len to ze ma lubi mi nehovori moc casto.....len ked je zle a nechce o mna prist to povie ale skor napise do sms.....pred tym som mala partnera s ktorym sme si taketo vyznania hovorili skoro stale a mne to chyba pri terajsom...on to proste nevie povedat a ani slovne prejavit, no ale aspon ze pusu a objatie uz vie :D

jajajajajajt

tiez som mala takého rpiatela, zo zaciatku mi ani len pusu nevedel dat ani chytit za ruku ani nic ani prejavit city nevedel no ovedala som mu to ze ja to potrebujem citit....presne tak, potrebuje to len cas a nenut ho do nicoho on sam sa odvazi....aj moj sa odvazil a teraz ma objima stale a pusinkuje a za ruku ma vzdy drzi ked ideme von...ale to sme spolu uz dva roky no...ale samozrejme ze to prejavovat zacal uz skor, po par mesiacoch

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hanblivosť - Fórum - ZDRAVIE.sk