Vysoke Aslo a penicilin tri mesiace

Príspevok v téme: Vysoke Aslo a penicilin tri mesiace
cajka

caute
mam jeden problem.. teda ono ich je viac..aleteraz matrapi to ze som mala ASLO 900 a krcnalekarka mi predpisala Penicilin na tri meisace bez prestavky aa k to nezaberie vybrat mandle.mam streptokoky uz asi tri roky no naposledy mi po vybrati jedneho balenia penicilinu sa nenasli. teda vraj.. a uz vyse roka mii nenormalne padaju vlasy tak som sa dostala naspet na krcne a vraj to mi padaju prave koli streptokokom. Ale ako sa ich zbavit anebrat tak dlho ATB?

cajka

nasla som na stranke rastlinnevytazky.sk citricidal od Highernaturale 34 percentny moze byt taky ? alebo staci aj v tabletkach uzivat 250 mg movy?? dakujem

elka80

Ahoj RNG, pozerala som stranku biozdravie a nasla som tam aj GSE, aj Citricidal, a pri oboch pisu ze su to kvartérna zlúcenina, co teraz z toho je lepsie, ktore by som si mala objednat? Nie je to nahodou jedno a to iste len iny vyrobcovia? Dakujem za odpoved...

RNG

Citricidal na Slovensku mozes dostat napr z Biozdravie.sk Pozor na to, aby si sa nedala nahovorit na nieco, co neobsahuje quaternialne zluceniny.
Iheb.com to nema.

cajka

rng prosim ta gse na stranke iherb.com moze byt ? Ako dlho mi vydrzi pri 53 kg hmotnosti 100ml a este ta chcem poprosit ci to Nac mam pridat k tomu alebo nieco jne dakujem ..cakam odpoved lebo neviem co objednat a som zufala z tych streptokokov

cajka

RNG. Prosim ta kde to zozeniem co si napisal?? Po 10 dňoch. Uzivania som schytala mykozu tak dnes 2 dni neberiem ten penicilin uzivam probiotika a kapucinku .vlasy padaju hufne a neviem ci mam vydrzat a brat tie atb do konca .no byva mi z nich aj zle.dakujem

RNG

Atb znicia nielen streptokoky , aj to nie vzdy, ale aj nasu crevnu probioticku floru a tym aj vyse 70% imunity.

Na streptokoky je dobry napr roztok citricidalu(35 kvapiek do litra vody, praveho citricidalu, ktory jasne hovori ze obsahuje quaternialne zluceniny, nie ine), kde tento spravne po malych glgoch pity neznici probioticku floru Dobre je zaroven brat aj napr NAC alebo serrapaptazu, ktora mnohe maskovane infekcie odmaskuje, aby do nich mohli antimikrobialne latky lepsie preniknut.