Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam priatela ale milujem jeho brata..

Príspevok v téme: Mam priatela ale milujem jeho brata..
bambulQa93

Ahojte, možno je tu taká téma neviem no mám priatela ale jeho brat ma neskutočne pritahuje. Je pravda ze s priatelom niesom vobec lebo sa neviem vysporiadat s jedneho rozchodu :-( a on ako keby sa na mna zavesil a on ma chce chce a ja uz neviem ako ho od seba odohnat je o 7 rokov starsi popija fajci :-( a jeho brat je rovnako stary ako ja a najkrajsie na tom je ze je to moj vysnivany ideal vysoky ciernovlasy ciernooky chalan nepije nefajci tichej povahy ma rad vsetko ako mam rada vsetko ja..sem tam si napiseme mame rovnake hobby rovnake povahy ja sa neviem vynadivat nanho stale aj ked prejde kolo mna v praci moj pohlad ide stale nanho..viem ze je to blbe odomna sem tam ho zavolam ci by nesiel aspon na korcule vcera mi napr. povedal ze mam peknu postavu atd..som blazon donho neviem ako mu to povedat..ci mu to vobec povedat :-(

Moireal

To si inak myslim aj ja. Celkovo chlapi niesu ako zeny, ze sa kvoli jednej medzi sebou rozhadaju. Chlapi su schopni si jednu poziciavat. A bratia skratka zostanu bratmi. Mozno to toho prveho zaboli, co je uplne normalne ale pre jednu zensku neprestanu byt bratmi. Ale viem ako sa citis, stalo sa mi nieco podobne aj ked ja by som o laske nevravela len o istej intenzivnej fyzickej pritazlivosti. Za zivot cloveka bude pritahovat vela ludi, dolezite je vybrat si niekoho, na koho sa da v zivote spolahnut.

Prezyvka055

Myslis si ze brat okasle brata kvoli nejakej zenskej? :D Teraz nevravim ze si mozno s tebou neuzije ale nakoniec aj tak skoncis za defku u obidvoch :) chlapi a este bratia podla mna nemas sancu ich rozbit.

Klara154

skajla ma pravdu.. Myslim, ze tymto trapis svojho priatela, ale najviac seba. Nechod sama proti sebe, chod si za tym po com tuzis:)

usmevny_den

súhlasím so skajlou - úprimnosť nado všetko, jednému povedať že nezáujem a druhému jemne naznačiť že hej :)

Tiezzena

Boha ja ked citam toto forum konkretne kategoriu vztahy, tak sa mi chce doslova plakat kolko NAIVNYCH zien tu stretnem. Jedna spava s niekym, kto je zenaty a mysli si ze ju miluje, no nedokaze pochopit ze ten muz ju ma len ako nastroj, ktory ho uspokoji... Druhu muz bije ale ta zena ho nedokaze opustit, pretoze ho miluje. Ano, miluje muza aj napriek tomu, ze ju bije... Tretia ma za frajera 50 rocneho a jej je 20- nedokaze pochopit, ze je to nejaky uchyl, ktory by si velmi rad zaspasoval s takou mladou... No sorry ako, sice som zena, vztah som nikdy nemala, kvoli studiu a aj kvoli tomu, ze chlapi nemiluju srdcom, ale niecim inym... Zeny nemate mozog, ste moc naivne, potom tu vyplakavate, siahate si na zivot a co ja viem co. Ale tak vam treba... Tento moj prispevok nepatri moc k tejto teme, ale aj k inym ktore tu su, ako je napr tema ,,milenka'' naivita zien je nekonecna.

skajla ...aa

JOJ CO RIESIS ! prvemu povedz ,ze nemas zaujem ,vadia ti jeho zlozvyky .. nech ta necha na pokoji ,,slusne ,,, a druhemu daj najavo ,ze sa ti paci ,, uvidis ako sa to dalej rozvynie .. ked je vysnivany ,a velmi sa ti paci ,naco sa tryznit ,, ste obaja kvazi nezadany .. nic vam nebrani ... joj deti :) drzim palce .. urcte chod do toho :) ale kedze je taky tichy ,tak hned ho neodplas moc vieravym dojmom .. chlapi maju radi ,ked sa troska potrapia ,, snaz sa byt troska nedobitna ,zaroven rafinovana ,a dat mu aj najavo naklonnost, proste byt lady aby ta mal v hlave aj on :)

vinko2

Zenska logika to je v skratke egoizmus, pokrytectvo, zistnost, neschopnost sebareflexie, vztahovacnost, iracionalita a emocna labilita.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.