Mam priatela ale milujem jeho brata..

Príspevok v téme: Mam priatela ale milujem jeho brata..
bambulQa93

Ahojte, možno je tu taká téma neviem no mám priatela ale jeho brat ma neskutočne pritahuje. Je pravda ze s priatelom niesom vobec lebo sa neviem vysporiadat s jedneho rozchodu :-( a on ako keby sa na mna zavesil a on ma chce chce a ja uz neviem ako ho od seba odohnat je o 7 rokov starsi popija fajci :-( a jeho brat je rovnako stary ako ja a najkrajsie na tom je ze je to moj vysnivany ideal vysoky ciernovlasy ciernooky chalan nepije nefajci tichej povahy ma rad vsetko ako mam rada vsetko ja..sem tam si napiseme mame rovnake hobby rovnake povahy ja sa neviem vynadivat nanho stale aj ked prejde kolo mna v praci moj pohlad ide stale nanho..viem ze je to blbe odomna sem tam ho zavolam ci by nesiel aspon na korcule vcera mi napr. povedal ze mam peknu postavu atd..som blazon donho neviem ako mu to povedat..ci mu to vobec povedat :-(

holka89

mozno sa fakt nevie vysporiadat s rozchodu a zavesi sa na nu niekto kto si tak isto nevie nikoho najst..nejde o tom ci rozhada medzi sebou dvoch bratov jednoducho ak ta laska nieje k sucasnemu partnerovi opetovana tak nasilu to nemoze ist..snad sa rozist snim v dobrom nejaky cas preckat a potom si zacat nieco namyslat ze bude mat spolocne nieco stym druhym..a vinko2 ona pise ze ten sucasny partner ma zlozvyky ktore asi na nech zanechali nejake rany tak citaj

vinko2

Somtoja, to je len typicke zenske myslenie, jej priatel sa jej jednoducho fyzicky nepaci tak namiesto toho aby to povedala narovinu si vymysli nejaky zastupny nezmysel ako napriklad ze sa "nevie vysporiadat z jedneho rozchodu" alebo ze hlavny problem je v tom ze fajci:D
K teme: no ak chces oboch bratov medzi sebov rozhadat tak len do toho, jedneho opusti a zacni flirtovat s druhym:D