Bývalá prespala u môjho priateľa

Príspevok v téme: Bývalá prespala u môjho priateľa
hviezdicka66

AKo by ste reagovali, keby vám priateľ povedal, že minulú noc prespala na jeho byte jeho bývalá, lebo sa už nemala ako dostať domov? Priateľ mi to povedal, aby som o tom vedela, ale, že sa nemá obávať nič sa medzi nimi nestalo.

Ja som bola len ticho, nezmohla som sa z toho šoku na nijaké slová, bola som len sklamaná a smutná a ticho. Vedela som, že hádkou a inými emóciami túto situáciu už nezmením.

AKo by ste reagovali vy? Akceptovali by ste to? Čo by ste si mysleli?

Nina.

Keď už takto v začiatkoch máte takéto problémy, tak to bude len horšie. Nevidím v tom moc veľkú perspektívu. Dala by som tomu asi ešte jednu šancu, ale nečakala by som zázraky, no keď by sa to nezmenilo k lepšiemu, tak by som to ukončila - čím skôr to skončíš, tým menej to bude bolieť.

Prezyvka055

Byvala je od slova ze to proste bolo, tak nevidim racionalny dovod aj ked sa s byvalou rozijdem v dobrom aby u mna prespavala, co som hotel alebo noclaharen?

Ak sa citil previnolo ze ti to potom musel oznamovat aby odlahcil svoju dusu tak to potom nemal robit, v pripade ze si s nou chcel uzit tiez ti to nemusel hovorit.

Tvoj chlap ma 29 a byva s matkou? Cele zle.

Mas fakt divneho chlapa po vsetkych strankach.

V kazdom pripade si myslim ze s k nemu nehodis. A to nie len kvoli tomu ale kvoli vsetkem co som tu cital v diskusii.

hrac+

On sa s tym rozchodom nezmieril, sama pises, ze v ich vztahu on by urobil vsetko pre nu. Teraz je pravdepodobne, ze v tu noc nechcela ona ist k nemu, ale on ju volal a prehovaral, aby sla k nemu. Ani ja neverim, ze niekto ide do mesta bez planu ako sa dostane domov v noci, taxikov je vsade vela v kazdom meste.

Vas vztah je len na zaciatku, nestretavate sa casto, sex nebol este. Ja by som to ukoncil. Najdi si chalana, ktory bude chciet travit cas s tebou a mat vysporiadanu svoju minulost.

hviezdicka66

Tieto rady využijem hneď na najbližšom stretnutí a poriadne a prečistím mu žalúdok, uvidím či to zaberie. Lebo, keď tak uvažujem, lepšie mi bolo, keď som bola nezadaná. Toto ma len ubíja viac.

Áno tá bývalá mohla mať aj niečo zalubom a ten môj priateľ by nemal byť taký dobrák a to mi vravel, že už nie sú v kontakte. No tak určite sa nerozprávali :D ach ja hlupaňa, všetko uverím.

dvojpes

myslim, ze si mala pekne krasne vynadat a jasne povedat, ze sa to uz nema opakovat.
ked sa tvaris, ako ze je vsetko ok tak on si bude mysliet, ze je vsetko ok.
ja viem, je to prekvapivujuce.

DontWorry

Robis jednu chybu co som si vsimla..robila som ju kedysi tiez. Tvaris sa akoby sa nic nestalo, nic mu nepovies, a vo vnutri ta to zerie. Jedina rada je si ho posadit a vytiahnut na to, ze no moj mily toto co sa stalo minule ma velmi hneva a bolo to posledny krat, ze si dovolil byvalej prespat u seba. A vysvetlila by som mu, ze do vztahu to nepatri..aj keby byvala v inej republike. Clovek ktory niekam ide si predsa aj naplanuje cestu naspät nie? Este nikdy som nesla z domu s tym ze neviem ako by som sa dostala domov. O tom co mala urobit ona je blbost hovorit, ale dovolim si povedat ze i ked je z ineho mesta tak si pozriem autobusy/vlaky a zariadim sa tak aby som nikoho neobtazovala ;)
A este na tvojom mieste by som necakala na to kedy ma niekam zavola..rovno by som sa opytala, ze a mna preco neberies? Je to nejaka panska jazda? S chlapom treba narovinu pretoze potom ty sa budes trapit a on bude na koni lebo vsak ta moja mi aj tak nikdy nic nepovie :)

hviezdicka66

Slobodna

Ok, poviem mu to a bduem žiadať aj vysvetlenie. Neviem, v tej chvíli som bola v šoku a nechcela som to riešiť. Až po čase mi tak došlo, že ako je to možné.

Slobodna

Ak by sa medzi nimi nieco stalo, nehovoril by ti, ze ta prespala. Hlavne teda, ked sa to sama nemas ako dozvediet. Tak sa neukvapuj, povedz mu, ze ti to proste vadi a bola by si nerada, ak by sa to opakovalo.