Menštruácia

Príspevok v téme: Menštruácia
myšfa

Ahojte dievčatá, prosím mohli by ste mi poradiť ? Beriem Duphaston od 10 - 25 dna cyklu. Má nepravidelný menzes a 2 krát pred tým som si ho dávala vyvolávať. Dnes mám 32 deň cyklu a menštruácia stále nedorazila. Prečo ? Mala som ešte pred tým než som začala brať Duphaston s priateľom milostnú chvíľku - milovali sme sa ale sex nebol, ani sa nerobil iba do mňa vopchal prsty na ktorých mal tie kvapky lásky. Je možné že som otehotnela ? Mám veľmi citlivé prsia, bolia ma, mám aj výtok dosť silný aj keď dnes nebol skoro žiaden a občas ma ráno trochu bolí podbruško, prosím poradte mi, odchádzam na dovolenku a potrebujem vedieť či to treba riešiť, či je to vážne. Mám 16.

myšfa

Áno priznám neviem nič a veľa dievčat tiež pretože nikto nás o.tom neucil noc nám nehovorili iba blbosti nás učia v školách :( takže som rada no možno že je to iba tým že to prichádza neskôr ale správne by tu už mali byť no :( neviem čo sa deje. Je duphaston.slabsi ako vyvolavačka? Mala som iba 10 tabletiek

joleen

Milujem takéto témy dokážu ma na lepšiu náladu navodiť a zároveň smutné že dospelàčky malo o takýchto veciach vedia

myšfa

No beriem na nepravidelnu.menštruaciu. Ale neverím že po tomto sa ta otehotnieť veď na to je potrebný predsa sex

Biela Kobra

myšfa, kúp si v lekárni test, a máš to vybavené. A objednaj sa na gynču, hoci aj vo štvrtok, lebo nepravidelnú menštruáciu treba riešiť a možno Duphaston pre teba nie je najlepší liek. Načo ho vlastne berieš?

myšfa

Prepáč ale on mi to povedal až teraz, vieš nie sme v pravidelnom kontakte, no aj tak po Duphastone pri menštruácia mala prísť do 3 - 5 dní a ja som už 7my deň.

myšfa

Moja gynekologička tu bude až budúci štvrtok, takže za ňou ísť nemôžem a môj priateľ je odcestovaný v Nemecku, kde pracuje, no teraz som mu volala a zverila som sa mu a povedal že sa nemám trápiť. Ja som totiž prve robila jeho a až potom on mňa no po tom čo som ho robila ja tak chcel ísť na toaletu a povedal že si ruky umýval, takže predejakulát na rukách nemohol mať, lebo sa ho vraj ani nedotkol. Naozaj teraz neviem čo si myslieť, nieje to normálne že mi tak mešká ale príznaky mám, Brucho ma možno neboli z tých tabletiek, lebo su aj proti tomu, čo si o tom myslíte ? Asi som priateľa teraz veľmi vystresovala, chudák ide teraz na nočnú :/

joleen

Tak pekne od teba že si my aj uverila. Ty fakt veríš tomu že prstovaním žena otehotnie? Neučila si sa náhodou zdravovedu a ako žena otehotnenie? Ps samozrejme že nie si tehotná možno vňukol do teba daku špinu z ruky či čo neboj čoskoro budeš mať chrámy