Menštruácia

Príspevok v téme: Menštruácia
myšfa

Ahojte dievčatá, prosím mohli by ste mi poradiť ? Beriem Duphaston od 10 - 25 dna cyklu. Má nepravidelný menzes a 2 krát pred tým som si ho dávala vyvolávať. Dnes mám 32 deň cyklu a menštruácia stále nedorazila. Prečo ? Mala som ešte pred tým než som začala brať Duphaston s priateľom milostnú chvíľku - milovali sme sa ale sex nebol, ani sa nerobil iba do mňa vopchal prsty na ktorých mal tie kvapky lásky. Je možné že som otehotnela ? Mám veľmi citlivé prsia, bolia ma, mám aj výtok dosť silný aj keď dnes nebol skoro žiaden a občas ma ráno trochu bolí podbruško, prosím poradte mi, odchádzam na dovolenku a potrebujem vedieť či to treba riešiť, či je to vážne. Mám 16.

Biela Kobra

Zlatinko, choď ráno urgent ku svojej gynekologičke, daj si spraviť test na počkanie (alebo si kúp cestou v lekárni). V tvojom veku ešte nemusí byť menštruácia extrémne pravidelná. Citlivé prsia môžu znamenať jednoducho to, že si ešte pred menštruáciou. Pri pochybnostiach ti doktorka pichne Agolutin na vyvolanie menštruácie, ktorá sa dostaví, ak tehotná nie si. Ak tehotná si, za týchto okolností by to bol zázrak. Držím palce a prajem peknú dovolenku, a nabudúce trocha opatrnosti, byť mamou v 16-tich nie je med lízať ani pre teba, ani pre tvoju rodinu.

myšfa

Pripadá mi to nereálne neverím tomu, ved som ešte aj panna. A robil ma iba trošku a v kvapkách určite sperma nemal pretože on nemasturbuje.