Genitálny herpes či len poranenie? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Genitálny herpes či len poranenie? Uz som zufala...
kikinecka44

Bola som u gyndy pred vyse mesiacom. Pri velkom pysku sa mi vytvorila ranka, ako keby zo silnejsieho utierania sa. Palilo ma to samozrejme pri moceni, ale ked som si to potierala kadejakymi mastickami, pomalicky sa to liecilo a prestavalo to. Gynda povedala, ze vsetky testy mam v poriadku. Po mesiaci sa vsak ranka nezahojila uplne, po styku sa akoby vzdy otvorila a to sme mali styk raz za dva tyzdne :( Dnes som si vsak vsimla, ze ta ranka je akoby vacsia, je ich tam viac. Mam podozrenie z genitalneho herpesu, ale sama to urcit neviem a gynda ma ted dovolenku. Chcem prilozit aj obrazok, ale bojim sa, ze mi zmazu temu...Neboli to, len pri utierani citim, ze to nie je zahojene....mam 24 rokov a moj sucasny priatel je moj jediny sexualny partner. Prosim vas, je tu nejaka zena co mala/ma genitalny herpes?

Ivana V.

Ahoj.Nemyslim si ze je to herpes 2.Keby to bol tak po styku sa hned na druhy den vysypes na celej genitalii. Vyhodili by sa ti male aj velke biele pluzgieriky a nenormalne by ta to palilo. Po medikamentoznej liecbe by to zmizlo a potom podla oslabenej imunity stresu ci chripky by sa vysievalo..viac menej na rovnakych miestach. Vyzera to skor na kozny problem...