Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s mamou

Príspevok v téme: Problémy s mamou
Joxxx

Som dospelý vyše 40 ročný chlap, ktorý slušne zarába ale chce si užívať. Som sám, dvakrát rozvedený a teraz žijem s fotrovcami, ale nie som tam moc šťastný.
Moja matka by ma obrala aj o to posledné, ona mi vyberá peniaze z účtu, lebo má kopec dlžôb a navyše si zobrala do hlavy, že chce splatiť moje exekúcie. Ja ich nemienim splácať, lebo som vlastne nemajetný, nič nemám na svojom mene.
Neviem ako mám odstaviť svoju mamu, lebo mi je záťaž jej opičia láska a jej mix do môjho života.
Čo mám robiť? Chcem si užívať ale bez nich.

Žužova

Mám pocit že sa tu posledné dni rotrhlo vreco s divnými témami ,,vzťahy a pod" .. už je to akosi moc okaté...

Joxxxx

áno, chce ma obrať o všetko, lebo mi peniaze chodia na jej účet do banky a ona si ich aj vyberá. Ona chce platiť, ja si chcem užívať. Proste chcem si užívať kým som mladý a nie platiť blbosti.

Joxxx

Áno, jednu exekúciu mi strhávajú z platu, ale ostatné nie, takže nie je čo na nich riešiť. všetko ostatné má moja mati.

usmevny_den

vymyslená téma :D
kks, najprv si to po sebe aspoň prečítaj, vraj slušne zarábaš a zároveň si nemajetný a nič nemáš na svojom mene - a výplata ti kam chodí? na koho meno? či do ponožky? :D aj s tou matkou - že chce ťa o všetko obrať a zároveň sa sťažuješ na jej opičiu lásku :D ach jaj, keď už vymýšľate tak nech to má hlavu a pätu :D

Biela Kobra

Takže tvoja mama chce splatiť tvoje exekúcie, čiže vrátiť peniaze tým, ktorým si dlžný. A ty dobre zarábaš, chceš si užiť, a pritom vyžieraš svojich rodičov. Máš 40 a si 2 x rozvedený. Tak konečne buď chlap a nes dôsledky za svoje činy sám. Odsťahuj sa od rodičov a skús sa za svoje peniaze postarať aspoň o seba, keď ti už dve ženy ušli, a podľa toho, čo hovoríš, celkom chápem prečo. Ináč ľutujem tú tretiu, čo zasa namotáš.

mmooly

no veď odíď od rodičov a ži podľa seba.. tu iná rada nie je.. život s niekym, manželkou, matkou vždy pýta kompromisy, raz ustúpi jeden a raz druhý a keď to nejde ako sa povie "samé", tak si uváž či by ti nebolo lepšie samému.. a aby ťa raz tie nevyplatené exekúcie nedobehli, ešte máš kus života pred sebou...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s mamou - Fórum - ZDRAVIE.sk