Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmätok kvôli búducej práci. Herec či veterinár?

Príspevok v téme: Zmätok kvôli búducej práci. Herec či veterinár?
blik

zdravím,
momentálne som ukončila 9. ročník a úspešne som sa dostala na gympel. Ked som rozmyšlal nad mojou buducnostnou vždy ma to lákalo k veterinárstvu tak som nakoniec usúdila že sa popri gymnaziu dam aj na seminár biologie a chemie...o čosi neskôr mi do cesty vošlo herectvo ktoré ma neskutočne zaujalo a tak rozmýšlam nad nejakým dramatickým zameraním...ale teraz mam z toho uplny zmätok...čo v tej buducnosti? Hercov je v podstate strašne vela, nie každy môže žiariť v televizii, a koho zoberu na VŠMU alebo DAMU bez nejakých skúsenosti?? (rada by som na divadlu začala venovať už aj teraz no neviem kde začať-koho osloviť...):/ Veterinárstvo? Veterinárov je taktiež kopa, štúdium na UVLF nie je (ževraj) jednoduche, bez praxe to tiež nejde len tak...ludia z mojho okolia su tiež v nazore na toto dosť rozdielni..jedni mi hovoria nech na herectvo zabudnem že to je iná sféra ako tá moja - že mne je predurčené byť veterinárom, druhí zase že veterina je fajn ale ty máš na herectvo... a nechcem nič premeškať, nechcen na nič čakať, chcem zamakať, zabojovať..len neviem pre ktoré z toho...:/ som otvorena všetkým vaším názorom :)

Kýčera

Ešte máš čas na konečné rozhodnutie, tak to skús v oboch odboroch. Ak sa staneš herečkou, budeš aj veterinárkou, každou rolou budeš meniť povolania bez toho, že by si daný odbor musela vyštudovať. veľa šťastia!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmätok kvôli búducej práci. Herec či veterinár? - Fórum - ZDRAVIE.sk