Ranil som priatelku

Príspevok v téme: Ranil som priatelku
johnnny

s priatelkou sme teraz na 3 pobyte v zahranici. nasi spolubyvajuci boli na party ked my uz sme lezali. boli nejaki hlucnejsi a nedalo sa mi spat, tak som siel pozriet za nimi a bola tam baba nejaka cudzinka. tak sme kecali a chalani boli opiti tak si robili aj srandu, a ja som sa pridal - nebol som opity ani som nepil. robili sme si srandu, ze nech nam ukaze prsia, ze ja a kamos sme tepli a ze si to rozdavame kazdy vecer. sme jej povedali, ze jej ukazeme ako to robime, ked ukaze prsia. priatelka vsetku tuto nasu srandu pocula a nahnevala sa, poslala ma do p*ce, ze ci mi nestacia jej prsia, nech si teda najdem novu a povedala, ze som ju ranil a sa rozplakala. mna to velmi trapi, ja som to len v ramci srandy hovoril a nikdy by som nic nespravil, som s nou uz viac ako 7 rokov a nikdy som ju nepodviedol a ani by som to nespravil a urcite nie, ked by bola vedla v izbe. proste ma to trapi, ze to tak berie, ale ja som len v ramci srandy :/

vebe

A co chces pocut? Ze je to v pohode, alebo ze si debil? Ty poznas svoju priatelku, vies teda co nema rada a cim ju mozes zranit, na co je citliva. Ty by si mal mat rozum a vediet kde su hranice tak, aby potom nemal clovek problem. Ty musis teda hladat cestu ako z toho von.

Tiezzena

Mali by ste byt vyspelejsi a rozumnejsi ako zvierata... Ved clovek dokaze milovat, zviera nie, ale ako vidim, chlapi skutocne nemiluju. To len zeny miluju, lebo to tak aj pri rozchode vyzera, ako zena dlho vyplakava, zatial co muz uz sliedi za inymi zenami.

Axel Wers

Tiezzena ty si úplne mimo, na tom nie nie nič úchylné, zo sexuálneho hľadiska je to u mužov úplne normálne, "bohužiaľ" príroda to tak naprogramovala, že v záujme prežitia druhu samci stále pozerajú po samiciach, ktoré by opreli. Toto vlákno nie je o nejakej úchylke ale o charaktere a to je niečo úplne iné.

Kcaja

j*bnuti chlapi!!! keby si bol v opacnej situacii a tvoja zenska by s nejakou kamoskou vyzývali nejakeho cuczinca nech im ukaze ch*ja?? ako by si sa citil? a ona by ti povedala ze to bolo len zo srandy? niekedy najprv rozmyslajte, až tak robte k*kotiny!! alebo nemajte priatelku, ked vas bavi robit taketo hluposti... jak male deti...

Rescue1

Láske má bejt dvôveraa porozumenie vzajomnéj rešpekt i uprímnost ked se tieto veci porušia to nelze tak lahko napravit dokaž jej že na nej zaleží a si myslel zo srandy

Moparye

Na zlú stránku si napísal tu je iba banda zakomplexovaných feministiek. Vyrieš si to s nou sám a ukáž jej, že ti to je naozaj ľúto a nebude sa to opakovať.

mam56

Dokonalosť treba hľadať v sebe, nie v tom druhom, to vedie takmer vždy len ku sklamaniu.
Partner je len doplnok. Je zbytočné robiť si ilúzie, že to vydrží až do smrti.
Nevydrží.

to uz co je

keby mi to spravi priatel tak ho nie len poslem dpc ale by som mu odtrhla gule...

akoze, vy chlapi sa neviete spravat alebo co?

keby ona hovori inemu aby jej ukazal co ma v nohaviciach, tebe by sa to pacilo?