Ranil som priatelku

Príspevok v téme: Ranil som priatelku
johnnny

s priatelkou sme teraz na 3 pobyte v zahranici. nasi spolubyvajuci boli na party ked my uz sme lezali. boli nejaki hlucnejsi a nedalo sa mi spat, tak som siel pozriet za nimi a bola tam baba nejaka cudzinka. tak sme kecali a chalani boli opiti tak si robili aj srandu, a ja som sa pridal - nebol som opity ani som nepil. robili sme si srandu, ze nech nam ukaze prsia, ze ja a kamos sme tepli a ze si to rozdavame kazdy vecer. sme jej povedali, ze jej ukazeme ako to robime, ked ukaze prsia. priatelka vsetku tuto nasu srandu pocula a nahnevala sa, poslala ma do p*ce, ze ci mi nestacia jej prsia, nech si teda najdem novu a povedala, ze som ju ranil a sa rozplakala. mna to velmi trapi, ja som to len v ramci srandy hovoril a nikdy by som nic nespravil, som s nou uz viac ako 7 rokov a nikdy som ju nepodviedol a ani by som to nespravil a urcite nie, ked by bola vedla v izbe. proste ma to trapi, ze to tak berie, ale ja som len v ramci srandy :/

mam56

Vždy to v niečom zahrapruje (alkohol, podvádzanie, nadváha, impotencia, strata libida, nezáujem, rozvod, peniaze).
Aspoň o tie deti treba mať záujem, oni sú naše ratolesti.

mam56

Treba si uvedomiť jednú vec, vzťahy vždy dopadnú zle, či už spolu partneri zostanú alebo nezostanú. To nie je podstatné.
Pravdepodobnosť úspechu je možno 5 percent.
Treba si povedať, do tretice všetko najlepšie, napr.

Axel Wers

johnnny a ešte jedna vec, mnohé vzťahy končia kvôli oveľa menším blbostiam, tak buď rád, že ťa len poslala do p*ce a nenakopala aj do vajec.

DontWorry

Nie chlapi vtedy nemyslia ze by mohli dakoho zranit. A najlepsia vyhovorka je ze "a vsak to bol len vtip". Jedina rada je ze si teraz vyzer co si urobil a aj keby sa mesiac na teba hnevala tak opravnene. Mna by k tomu nastvalo este aj to, ze nemôzte spat, ides sa pozriet a nakoniec sa ani nevratis a este sa ostanes stupidne zabavat :P

mary986

Keby počujem frajera ako nahovára inú babu, aby sa pred ním vyzliekla, hneď by u mňa skončil. To naozaj chlapi nemajú žiadne hranice? Aj sranda niekde končí

Moireal

A teraz si predtav ze ona ti to iste spravi. Povie dakomu:ukaz penis a ty by si to pocul. Spytaj sa sameho seba a ak ti ta predstava vadi, tak asi vies ako sa citi. Kazde srandicky by mali niekde koncit. Kazdy ma mozno inde hranice ale toto co si robil, bolo zabavne iba pre teba a tvojich frajerskych kamosov.
Je to strasne hlupe, ako chlapi hned menia spravanie ked su medzi inymi testosteronom nabitymi stvorami.

DontWorry

Povedal si jej prepac? Podla mna by sa urazila kazda :P V takej situacii by som len prisla a povedala, ze sa ospravedlnujem za blby zart, ze ju chapem a zachoval som sa hlupo.