Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piperine Forte na chudnutie - áno či nie?

munz

ELSA zas len odrbáva. Túto rozprávku o zázračnom schudnutí len kopíruje a pridáva do každej témy v diétach, len sa mení prípravok, teraz to bol thermacuts a predtým nejaký reduxs. A mení aj prihlasovacie mená, teraz ELSA, predtým PATULI aj ako MARIA. Čiže jasná snaha odrbať a nalákať čo najviac zúfalcov.

Elsa35

Ja som mala tiež strašné problémy s váhou. Teda nemala som nejak extra vysokú nadváhu ale prihodili sa mi aj iné zdravotné ťažkosti. Už som si naozaj nevedela dať rady. Diéty a podobné srandy nepodporujem, neverím tomu a aj tak je to vždy bež dlhodobejšieho výsledku. Do posilky som chodiť nemohla pre iné zdravotné problémy čo ma trápili. Hľadala som niečo účinné s dlhodobým efektom. A tu vk.cc som našla tabletky thermacuts na chudnutie. Nemôžem si ich vynachváliť!!!!!! Strašne sa z nich teším. Objednala som si ich približne pred mesiacom a schudla som už 7 kíl!!! :-))) Samozrejme sa popri tom snažím dodržiavať stravu a chodím pravidelne von na prechádzky. Veľkú fyzickú záťaž si žiaľ pre môj zdravotný stav nemôžem dovoliť. Zo začiatku som sa veľmi potila a bola som smädná. To trvalo asi 2 týždne. No pochopila som, že z tela sa "vypotili" tie zlé tukové potvory a iné svinstvá, takže som sa týmto spôsobom len čistila. Teraz je to všetko v normálne. Ráno pred jedlom hodím 1 tabletku a počas dňa pijem dostatok tekutín. To je všetko čo musím urobiť aby som sa cítila lepšieeee!! A už je to aj na mne vidieť!! :-))

norikka

Na chudnutie je potrebne zacat sa hybat a zmenit stravu potom sa zacnu diat zazraky. Nie jest toto a dufat, ze z toho schudnete.

kurak

na kazdy pad NIE.
treba si uvedomit, ze dobra reklama hovori zakaznikovi/potencialnemu zakaznikovi to co chce pocut a nie aka je pravda.
myslite mile damy a pani - ked by Vam:
1. reklama na proukt JEDEN hovorila: menej papat, zdravsie papat a miesto cumenia na telku s chipsami ist si zabehat a my Vam pomozeme nasim liekom / produktom ku intenzivnejsim ubytkom hmotnosti
2. reklama na proukt DVA hovorila: mozte papat kolko chcete a co chcete, nemusite sportovat a ani sa hybat a s nasim liekom / produktom stratite tyzdenne napr. 3kg hmotnosti
KTORY PRODUKT SI MILE DAMY KUPITE?
Isto produkt DVA. :D :D :D

proste-ja

Linkeri sa tu predháňajú v tom, ktorý prípravok na chudnutie je najlepší. :D

A v inej téme by moja odpoveď znela:
Linker: Samozrejme, že ten môj. :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piperine Forte na chudnutie - áno či nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk