Piperine Forte na chudnutie - áno či nie?

munz

Ahoj anocinie tak dakujem za napisanie Tvojej skusenosti s piperinom, mna to teda vobec neprekvapilo, skor mi je velmi podozrive, ze niekto napise ze je to fakt, ze vdaka nemu "urcite" schudol, ked vlastne zlepsil zivotospravu , schudne kvoli tomu a nie kvoli piperinu, to je skor ich dalsi obchodny tah, je to dalsi vytahovac penazi z naivnych ludi

anocinie?

Tak som si to odskúšala, od polovice júla som brala Piperine forte, dala som za to vyše 70e a NESCHUDLA SOM ANI GRAM!!! A to sa aj zdravo stravujem a všade chodím peši!!! ĽUDIA NEKUPUJTE TO, sú to len ZBYTOČNE VYHODENÉ PENIAZE!!!

Piperinka

za tie peniaze si radsej kupte permanentku do fitka
clovek neschudne z toho, ze bude brat nejake vitaminy a sediet doma na zadku, jedine ak by do toho davali prehanadlo.. :D

munz

ahoj, no mne stačilo, čo som si tam prečítala, ešte, že som si najskôr pohľadala na nete nejaké hodnotenia, fakt netúžim po bolestiach žalúdka, keď mne niekedy aj ovocie alebo zelenina spôsobuje ťažkosti. A stojí to dosť veľa navyše, a nepáči sa mi, čo tam píšu, že to nie je možné reklamovať

marika35

ahoj munz nejdem ich chranit ci co ale nevidim tam nikde ze slubuje bez cvicenia zmeny ja cvicim a upravila som aj stravu Piperine Forte beriem len ako doplnok a rychlejsie chudnem s nim ako bez neho taky je fakt

munz

ženy neobjednávajte piperin, je to podvod ako všetko čo sľubuje chudnutie bez cvičenia a zmeny stravy, pozrite si diskusiu na modrykonik.sk, ak si prečítate pár ľudí čo to naozaj skúsilo, nič im nepomohlo a ani ho nevedia vrátiť
www.modrykonik.sk

cokoladkaBA

Marika objednala som si Piperine Forte zo stranky www.sk.piperineforte.com a som zatial spokojna zaciatok mi bol tazky kedze kila isli dole pomaly ale uz sa to rozbehlo vysledok po dvoch tyzdnoch 3,5kg dole

marika35

baby hlavne necakajte zazraky ze same od seba budete chudnut, musite sa trochu aj hyba k tomu Piperine Forte a zdravsia strava a vaha leti dole