Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príliš dlhá výdrž

Príspevok v téme: Príliš dlhá výdrž
malicka454

Dobrý deň, zvyčajne nie som typ, ktorý prezentuje osobné a intímne problémy na internete, ale je niečo čo ma pomerne trápi a z úcty k priateľovi som sa rozhodla spýtať na skúsenosti na internete plnom anonymity ako vyzvedať od kamarátok.

Ide o to, že môj partner má v posteli pomerne dobrú výdrž. Pre mňa až príliš. Nemám problém s dosiahnutím orgazmu a väčšinou mi to trvá naozaj len zopár minút. No môjmu priateľovi veľakrát aj viac ako pol hodiny. Tvrdí, že podľa neho je to normálne a tým vlastne celá naša debata o tomto končí. Netvrdím, že je to nenormálne, skôr ma to trápi ako ženu (cítim sa neschopná potešiť partnera a niekedy sa už fakt musím nútiť, aby som ho po dlhšie trvajúcom sexe "dokončila" rukou alebo ústami). Skúšali sme aj obmienať rôzne polohy, no v konečnom dôsledku nepomohlo nič. Skúšala som sa aj pýtať či nemá niečo špeciálne ako "fetiš", čo by ho dokázalo naozaj dostať do varu, no iba ma vysmial.
Skôr ako mi to okomentujete slovami "čo by som za to dala" si predstavte orálne (alebo aj ináč) uspokojovať svojho partnera po dobu dlhšiu ako 30 minút. Taktiež pravidelný dlhotrvajúci sex zanecháva (aspoň v mojom prípade) ranky na pošve a bola som už aj liečená na infekciu.
Chcela by som sa teda touto cestou spýtať či už niekto zažil podobný problém, a ak áno, ako ste ho vyriešili.
Ďakujem

vydrz

Z mojho pohladu - tych cca 30 minut, neni zas az tak velka vydrz, tak sa nedivim, ze sa mu nechce koncit skor.

Mozes popracovat aj ty na sebe - zlepsit svoje techniky, zvysit svoju vydrz, kolko vydrzis ty. A pouzivat viac, ci castejsie - lubrikaciu. Budes predchadzat tak rankam a pripadnym zdravotnym problemom.

vydrz

Vydrz mam tiez dlhsiu. Vlastne mam ju aku dlhu chcem. Ked chcem, milujem sa dlho. Ked vidim, ze priatelke sa uz nechce, ale povie, ze je to na nu uz vela, tak sa urobim rychlo.

U nas je zase iny problem, ze ja chcem kazdu chvilku, aj 3x denne /co samozrejme nerobime/ a priatelke staci 1-2 tyzdenne maximum. Co je na mna priserne malo.

Co sa tyka vydrze muza, da sa jeho vydrz skratit. Napr. lepsou stimulaciou. Pri sexe mu mozes masirovat semenniky, alebo tlacit-masirova - trubicu za semenniky, medzi semennikmi a ritnym otvorom.

Pripadne, niektori jedinci su prekvapeni a poteseni, ak im partnerka masiruje ritny otvor, ci im masiruje zvnutra prstom, alebo zvnutra masiruje ich prostatu.

Taktiez vacsinou je oral viac stimulujuci ako suloz, ak je dobre robeny. Mozes pouzit dotykove vibratory na penis, pod penis, oblast za semennikmi, ci na semenniky. Alebo pri styku pouzit vibracny kruzok, ci dat si do vaginy vibrujucu gulicku.

Ale najlepsie mas, ked povies priatelovi, ze je to na teba dlho. Tak nech sa skusi urobit rychlejsie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príliš dlhá výdrž - Fórum - ZDRAVIE.sk