Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako požiadať priateľku o ruku?

kulo

cauko. prosim tak, aku obrucku si poslal, mozes postnut link? tiez pozeram prstienok v tomto obchode, tie ceny sa mi zdaju byt v pohode.
inak hovori sa, ze prsten ma byt v hodnote 3-nasobku platu. ale to je dobra kravina.

KajoK

Díky aj za odkaz na inšpiráciu, práve googlim ako tak najoriginálnejšie požiadať o ruku, ale ešte poriadne som nič nevymyslel. Keď som videl tú tradíciu, že zásnubný prstienok, by mal byť vo výške jedného platu, tak som zbledol :D Ale nakoniec som teda vybral cez obrucky-rydl. Slušný výber tam majú a jediné šťastie čo bolo, tak to, že som zistil hneď aj koľko ma bude stáť v správnej veľkosti prsteň. Dokúpil som si krabičku v tvare srdca a asi nechám žiadosť ruky na Silvestra počas búchania ohňostroja :D Čo vy na to? Je to už príliš? Podľa mňa si na to baby aj potrpia. Do Paríža sa mi v týchto dňoch veľmi nechce...

michal555

Zalezi na tebe ako romanticky si a na co mas "gule", alebo skor prachy.

Mna strasne lakaju take dych vyrazajuce a necakane ziadosti o ruku. Viem ze su baby, ktore ked dostanu ziadost v parku na lavicke tak budu aj tak cele bez seba a prijmu to. Ono ani tak nejde velmi o to ako to bude cele vyzerat, dolezitejsie je aby to vystihovalo tvoju povahu, vas vztah a aby to bolo zaroven nieco co sa hodi k nej. To musis najlepsie vediet ty. Ale ak chces aby to v nej zachovalo neopakovatelny a nezabudnutelny moment tak skus sa inspirovat.

www.theknot.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako požiadať priateľku o ruku? - Fórum - ZDRAVIE.sk