Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ničí cop vlasy?

Príspevok v téme: Ničí cop vlasy?
tia89

Riešim hovadiny ja viem, ale aj tak ma to zaujíma. Totiž kamarátka mi nedávno povedala, že by som už mala prestať nosiť cop. Si tým že vraj ničím vlasy a môžem byť z toho aj plešatá :( Je to naozaj pravda? Totiž ja nosím cop už od malička každý deň aj v noci nedokážem bez neho normálne fungovať a v takomto teple si už vôbec neviem predstaviť že by som mala chodiť s rozpustenými. Mám ich husté, kučeravé, v minulosti boli snahy o zmenu účesu, aj som si ich nechala preriediť, zostrihať do postupna a na kratšie. Vždy som sa snažila prekonať samú seba, že musím vydržať aj s rozpustenými keď už ich mám kratšie, moja snaha vydržala hodinu a vždy som si ich aj tak nakoniec stiahla do gumičky. Takže ku kaderníčkam už ani nechodím, je to zbytočná snaha. Jednoducho keď ich mám v cope, cítim že som to znova Ja, cítim sa fajn a ďalší dôvod je aj ten že s rozpustenými vyzerám do tváre jak taký dunčo, vyzerám smutne, mám neforemnú gulatú tvár a keď mám cop stiahnutý tak sa mi tvár ako keby opticky zúžila a rozjasnila. Preto sa pýtam, či je to naozaj pravda, že tkato možno raz budem ja plešatá :(...po prípade je tu ešte niekto kto nevie existovať bez copa?

Wiking

Hej, pocula som o takom niecom. Vraj jedna baba z toho skutocne zacala mat plesinu, davali to, myslim, v telke. V noci by som konsky chvost - pardon, nemam rada slovo cop :) - urcite nenosila, chudak vlasy trpia. Sama sice teraz nosim chvost hojne, vlasy mam najdlhsie v celej historii, ale ked sa da, rozpustam ich. Takze bacha na to.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ničí cop vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk